Samsun Haberim | Samsun Haber

Zülfiye – Erdoğan Şahin çifti O Ses Türkiye’ye damga vurdu!

Ordulu Zülfiye Şahin ve Erdoğan Şahin çifti O Ses Türkiye yarışmasında sahne aldı. Jüri üyelerinin beşinin birden döndüğü Şahin çifti O Ses Türkiye sahnesinde 'Sen yağmur ol ben bulut' şarkısını seslendirdiler.

Zülfiye – Erdoğan Şahin çifti O Ses Türkiye’ye damga vurdu!
325 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Ordulu Zülfiye Şahin ve Erdoğan Şahin çifti O Ses Türkiye yarışmasında sahne aldı. Jüri üyelerinin beşinin birden döndüğü Şahin çifti O Ses Türkiye sahnesinde 'Sen yağmur ol ben bulut' şarkısını seslendirdiler.Tv 8’de yayınlanan  “O ses Türkiye” programına dün akşam Ordulu yerel sanatçılar Erdoğan ve Zülfiye Şahin damgasını vurdu.
Orduluların Gruptek olarak tanıdıkları Erdoğan ve Zülfiye  Şahin programda “Divane Aşık Gibi “ parçasını seslendirdi.
Seyirciden büyük alkış alan Erdoğan ve Zülfiye Şahin  4 jüri üyesin de döndürmeyi başardı. Seyircilerin ve jürinin isteğiyle Erdoğan ve Zülfiye Şahin sahnede ikinci parça olarak “Çayeli’nden öteye”türküsünü söyledi.
Sahne performansıyla herkesin beğenisini toplayan Ordulu Erdoğan ve Zülfiye Şahin, programda yollarına Gökhan ve Hakan ile devam edecek.
Ordu Gürgentepeli olan Erdoğan ile Zülfiye Şahin bundan sonra  müzik yaşantılarını 14 gün önce taşındıkları İstanbul’da devam ettireceklerini de söylediler.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu