Zeynep Ergül’e canlı yayında şok! Müge Anlı Zeynep Ergül olayında son durum

Müge Anlı Zeynep Ergül dosyasında bugün yeni gelişmeler yaşandı. Tatlı Sert programında araştırılan Cahit Ergül'ün kız kardeşi Zeynep Ergül dosyasında bugün son gelişmeler yaşandı. Müge Anlı, bugün de tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Müge Anlı'nın programına kızını aramak için katılan Zeynep Ergül'ün 'Cahit Ağabeyim, eşim ve ben Mehmet Elbay'ın cesedini kuyuya attık, üzerine de asit döktük' dediği ortaya çıktı.

ZEYNEP ERGÜL BANA ANNELİK YAPMADI

Zeynep Ergül'ün diğer kızı Firdevs Hanım da yayına bağlanarak, 'Annemle görüşmek istemiyorum. Sizin yaptığınız iyilikleri kullanarak yardım istemek için yayına çıktı. Annelik yapamadı bana. Beni görmek istese 5 dakika uzağındayım. Benim Allah'tan babam vardı, üvey annem vardı, beni onlar büyüttü. Madem annelik yapıyormuş, diğer 4 çocuğunu neden yurtlara vermiş.' dedi.

ZEYNEP ERGÜL İLE GÖRÜŞMEK İSTEMİYORUM

Firdevs Hanım annesi Zeynep Ergül'e atıfta bulunarak, 'Madem engellisin, kaçakçılıkla ne işin var? Beni neden arıyorsun? Ben seni sildim. Burada bana 5 dakika mesafede olduğu halde, programa çıkıp beni arıyor. Ben görüşmek istemiyorum.' dedi.

DOKTORA YALAN SÖYLEMEMİ İSTEDİ

Kendini savunan Zeynep Ergül'ün bir başka kızı Fatma Hanım, "Annem bana seninle doktora gideceğiz, doktora gözü görmüyor, kulağı duymuyor, altına kaçırıyor diyeceksin, raporumu yükselteceğiz. Başka bir akrabamız bu şekilde raporunu yükselterek araba almış dedi. Devlet engelli raporu olana maaş bağlıyormuş dedi. Ama ben gitmek istemedim. Annem de bana bu yüzden kızdı." diye konuştu.

CAHİT ERGÜL MEHMET ELBAY OLAYINDA SON GELİŞME

Müge Anlı'ya kızını aramak için katılan Zeynep Ergül'ün, 8 aydır Gaziantep'te aranan Mehmet Elbay cinayetinin bir numaralı şüphelisi Cahit Ergül'ün kız kardeşi olduğu ortaya çıkmıştı. 

27 Eylül’den itibaren kendisinden haber alınamayan ve kızının bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldığı Mehmet Elbay'ın, alacak verecek sıkıntısından dolayı ortadan kaybolduğu tahmin ediliyordu. Mehmet Elbay’ın kaybolmadan önce kızını aradığını ortaya çıkaran Müge Anlı, kızının daha sonra babasına bir daha ulaşamadığını söyledi. Yeğen Erol Elbay, amcasının kaybının ardından yaptıkları araştırmada amcasının arkadaşı Cahit Ergül'le arasında sahte senet nedeni ile husumet olduğunu öğrendiklerini aktarıyor. Kaybolduktan sonra Mehmet Elbay Cahit Bey’e çek yazdığı öğrenildi. Ancak çek acele bir şekilde yazıldığı için soy ismin yanlış yazıldığı ortaya çıktı.Elbay'ın kaybında adı geçen Cahit Bey'le konuşan ekip, Cahit Bey'in Mehmet Bey'e kendisi adına mahkemede takip etmesi için sahte bir senet verdiğini ancak Mehmet Bey'in bu senedi işleme aldığını mahkemeye sunduğunu bir süre sonra takibini yaptığı senedin sahte olduğunu Mehmet Bey'in anlaması ile aralarındaki husumetin doğduğu bilgisine ulaşmıştı.

MEHMET ELBAY'I KUYUYA ATIP ÜZERİNE ASİT DÖKTÜK İDDİASI

Müge Anlı bugün yayınlanan programda, Mehmet Elbay ile ilgili çok önemli bilgiler geldiğini belirtti. Zeynep Ergül'e Mehmet Elbay olayını tekrar soran Anlı," 'Evimin yanındaki yere su çıkarmak ve eve su çekmek için kuyu açtık. Ancak oradan su çıkmadı. Daha sonra ben eşim ve Cahit Ağabeyim ile birlikte Mehmet Elbay'ın ölüsünü bu kuyuya attık ve üzerine de asit döktük. Arasalar da bulamazlar.' demişsin. Bunu söyleyen yalan söylemeyecek biri ve seni tanıyan biri. Sen neden böyle söyledin?" diye sorunca, Zeynep Ergül söylemediğini iddia ederek, gündeme bomba gibi düşen bu sözleri yalanladı.

Cahit Ergül'ün kardeşi Zeynep Ergül Mehmet Elbay ile ilgili ne biliyor? 

Zeynep Ergül Cahit Ergül'ün kardeşi çıktı! Müge Anlı Zeynep Ergül olayında flaş gelişme!

Bir cevap yazın