Samsun Haberim | Samsun Haber

Zeynep Ergül’e canlı yayında şok! Müge Anlı Mehmet Elbay dosyası son gelişmeler

Zeynep Ergül, Cahit Ergül'ün kardeşi çıkmıştı! Cahit Ergül, kayıp olarak aranan Mehmet Elbay'ın cinayet şüphelisi. Zeynep Ergül Tatlı Sert programının 13 Aralık Cuma yayınına damga vurdu. 8 aydır aranan Mehmet Elbay kim tarafından öldürüldü? Bir numaralı şüpheli Cahit Ergül'ün kız kardeşi Zeynep Ergül kızını aramak için programa katılmıştı. Zeynep Ergül ve Cahit Ergül canlı yayında…Müge Anlı'daki Zeynep Ergül Cahit Ergül olayı ile ilgili son gelişmeler haberimizde.

Zeynep Ergül’e canlı yayında şok! Müge Anlı Mehmet Elbay dosyası son gelişmeler
645 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Müge Anlı Cahit Ergül Zeynep Ergül ve Mehmet Elbay konusu ile ilgili son gelişmeler yaşandı. Tatlı Sert programında araştırılan Mehmet Elbay dosyasında bugün farklı gelişmeler yaşandı. Müge Anlı, bugün de tüm gözleri ekrana kilitlemeyi başardı. Müge Anlı'nın programına katılan Zeynep Ergül kızını aramak için programa başvurmuştu. Müge Anlı'da kızını arayan Zeynep Ergül'ün 8 aydır Gaziantep'te aranan Mehmet Elbay cinayetinin bir numaralı şüphelisi Cahit Ergül'ün kız kardeşi olduğu ortaya çıkmıştı. Programda söyledikleriyle çelişen Zeynep Ergül'e canlı yayında şok telefon bağlantısı yapıldı.

CAHİT ERGÜL KENDİNİ SAVUNDU

Canlı yayında kendini savunan Cahit Ergül, "Ben biraz sert görünürüm. Biraz da saldırganımdır. Bu beni şüpheli yapabilir ama katil yapmaz. Şüpheliyim, baş üstüne ama katil falan değilim. Bildiklerimi anlatırım." dedi. Kardeşi Zeynep Ergül'ün yalan söylediğini belirten Cahit Ergül, "Zeynep deyince duracaksın. Zeynep çok yalan konuşur. Kardeşinin kocasına bile iftira atmış insan o" diye konuştu.

"ZEYNEP ERGÜL ABİM ÖLDÜRDÜ DEDİ"

Cezaevinde Zeynep Ergül ile karşılaştığını dile getiren ve canlı yayına bağlanan bir izleyici, Zeynep Ergül'ün kendisine cinayetten bahsettiğini belirterek, "Benim kardeşim kör şeytan dedi, kardeşim Mehmet Elbay'ı öldürüp kuyuya attı. 150 metrelik kuyuya attı Mehmet Elbay'ı' dedi" diye konuştu.

Müge Anlı, ismini vermek istemeyen izleyicinin kuyudan bahsetmesi üzerine, "Kuyu meselesi nedir? Kuyu meselesinin senin eşin Ercan ile hiçbir alakası yok. Kuyuya kimi attınız?" demesi üzerine, Zeynep Ergül, "Kuyu meselesinin Mehmet Elbay ile ilgili yok. Lafı çarpıtmayın. Kuyu meselesi Ercan ile ilgili. Ben kuyu falan bilmiyorum.Benim hiçbir şey bildiğim yok, siz boş tenekeye tokmak vuruyorsunuz" dedi. 

ZEYNEP ERGÜL NE BİLİYOR?

Herkese ağabeyi Cahit Ergül'ün Mehmet Elbay'ı öldürerek kuyuya attığını anlatan Zeynep Ergül, canlı yayında bütün iddiaları yalanladı. Canlı yayına bağlanan ve ismini vermek istemeyen seyircinin de yalan söylediğini iddia eden Zeynep Ergül, 'Ben kimseye bir şey söylemedim. Ben bilmiyorum. Benim bu konuyla alakam yok' dedi.

CANLI YAYINDA JANDARMA KAPIYI ÇALDI 

Gaziantep İlçe Jandarma Komutanlığı yayınları ihbar olarak kabul ederek, Zeynep Ergül'ün evine geldiler. Zeynep Ergül'ün, eşini yaraladığını iddia ettiği Cahit Ergül olayıyla ilgili Jandarma eve gelerek, canlı yayında Zeynep Ergül'ü karakola götürdü.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu