Zeynep Ergül Cahit Ergül’ün kardeşi çıktı! Müge Anlı Zeynep Ergül olayında flaş gelişme!

Müge Anlı Zeynep Ergül dosyasında ilerliyor. Tatlı Sert programında araştırılan Zeynep Ergül dosyasında bugün yeni gelişmeler yaşandı. Müge Anlı, bugün de herkesi ekranlara kilitlemeyi başardı. Müge Anlı'nın dünkü programına katılan Zeynep Ergül kızını aramak için programa başvurmuştu. Müge Anlı'nın bugünkü yayınında canlı yayına bağlanan Zeynep Ergül'ün kızı annesinin kendisine kötü davrandığını ve eve dönmek istemediğini belirtti. Bu durum çözülmeye çalışılırken son dakika gelişmesi yaşandı. Kızını arayan Zeynep Ergül'ün 8 aydır Gziantep'te aranan Mehmet Elbay cinayetinin bir numaralı şüphelisi Cahit Ergül'ün kız kardeşi olduğu ortaya çıktı.

SON GELİŞME İÇİN TIKLA OKU

Zeynep Ergül Mehmet Elbay ile ilgili ne biliyor? Müge Anlı Zeynep Ergül olayında yeni gelişme

ZEYNEP ERGÜL'ÜN AĞABEYİ CAHİT ERGÜL İLE MEHMET ELBAY'IN HUSUMETİ VARDI

27 Eylül’den itibaren kendisinden haber alınamayan Mehmet Elbay'ın, alacak verecek sıkıntısından dolayı ortadan kaybolduğu tahmin ediliyor. Mehmet Elbay’ın kaybolmadan önce kızını aradığını ortaya çıkaran Müge Anlı, kızının daha sonra babasına bir daha ulaşamadığını söyledi. Yeğen Erol Elbay, amcasının kaybının ardından yaptıkları araştırmada amcasının arkadaşı Cahit Ergül'le arasında sahte senet nedeni ile husumet olduğunu öğrendiklerini aktarıyor. Kaybolduktan sonra Mehmet Elbay Cahit Bey’e çek yazdığı öğrenildi. Ancak çek acele bir şekilde yazıldığı için soy ismin yanlış yazıldığı ortaya çıktı.Elbay'ın kaybında adı geçen Cahit Bey'le konuşan ekip, Cahit Bey'in Mehmet Bey'e kendisi adına mahkemede takip etmesi için sahte bir senet verdiğini ancak Mehmet Bey'in bu senedi işleme aldığını mahkemeye sunduğunu bir süre sonra takibini yaptığı senedin sahte olduğunu Mehmet Bey'in anlaması ile aralarındaki husumetin doğduğu bilgisine ulaştı. Cahit ergül’ün Mehmet bey’in kaybolduğunu Mehmet Elbay’ın ablası Nesime’nin facebook sayfasından öğrendiğini söyledi. Müge Anlı ise kayıp Mehmet Elbay’ın kardeşine ‘siz birbirinizi tanımıyorsanız nasıl sosyal medyadan paylaşımlarınız görülüyor’ dedi. Abla Nesime ise suçlamaları kabul etmedi.

ZEYNEP ERGÜL CAHİT ERGÜL'ÜN KIZ KARDEŞİ ÇIKTI

Müge Anlı'ya kızını aramak için katılan Zeynep Ergül'ün Cahit Ergül'ün kız kardeşi olduğu ortaya çıktı. Zeynep Ergül kendisine yöneltilen Mehmet Elbay ile ilgili ne biliyorsun sorusu üzerine 'Mustafa ağabeyimin oğlu 1 senedir Mehmet Elbay'ın peşinde dolanıyormuş.Başka hiçbir şey bilmiyorum' diye cevap verdi. Kendisine yöneltilen diğer sorulara sürekli 'bilmiyorum' diye cevap veren Zeynep Ergül'ün çelişkili ifadeleri ise kafa karıştırdı. Müge Anlı ise, yalan söylediği belli olan Zeynep Ergül'e 'Senin daha çok anlatacağın şey var' diyerek, sakladığı şeyleri anlatmasını beklediğini belirtti.

MEHMET ELBAY OLAYIYLA İLGİLİ ŞOK TELEFON BAĞLANTISI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün canlı yayına bağlanan ve adının verilmesini istemeyen izleyici, 'Ben Gaziantep 'E' Tipi Kapalı Cezaevinde bu bayanı gördüm. Zeynep Ergül her hafta hapiste olan eşine görüşe geliyor. Kadınlarla konuşurken, abisi için 'Abim Müge Anlı'ya çıktı benim.O adamı (Mehmet Elbay) öldürdü ve kuyuya attı konuyu da kapattı dedi. Hatta cezaevine girmiş kendisi onu da söyledi. 6 ay cezaevinde yattığını dile getirdi. Kendisine tacizde bulunan bir adamı yaralamaktan 6 ay cezaevinde kaldığını bize anlattı.' dedi. Ayrıca programın canlı yayınında, Cahit Ergül'ün, kardeşi olan Zeynep Ergül'ün eski eşini sırtından bıçakladığı da ortaya çıktı. 

 

Bir cevap yazın