Zeynep Ergül Cahit Ergül olayını itiraf etti! Müge Anlı Cahit Ergül Zeynep Ergül olayında son durum

Müge Anlı Zeynep Ergül dosyasında ilerliyor. Tatlı Sert programında araştırılan Cahit Ergül'ün kız kardeşi Zeynep Ergül dosyasında bugün son gelişmeler yaşandı. Müge Anlı, bugün de tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Müge Anlı'nın programına kızını aramak için katılan Zeynep Ergül'ün dünkü canlı yayın esnasında alınan bilgiye göre 8 aydır Gaziantep'te aranan Mehmet Elbay cinayetinin bir numaralı şüphelisi Cahit Ergül'ün kız kardeşi olduğu ortaya çıkmıştı. 

CAHİT ERGÜL'ÜN EŞİNİ BIÇAKLADIĞINI İTİRAF ETTİ

Dün yayınlanan programda Zeynep Ergül, ağabeyi Cahit Ergül'ün, kendi eşi Ercan Bey'i sırtından bıçakladığıyla ilgili detaylar vermeye başlamıştı. Müge Anlı olayın üstüne gittiğinde, Zeynep Ergül bugün, ağabeyi Cahit Ergül'ün, Zeynep Ergül'ün ayrıldığı eşi Ercan Bey'i sırtından bıçakladığını itiraf etti.

CAHİT ERGÜL İLE MEHMET ELBAY'IN HUSUMETİ VARDI

27 Eylül’den itibaren kendisinden haber alınamayan ve kızının bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldığı Mehmet Elbay'ın, alacak verecek sıkıntısından dolayı ortadan kaybolduğu tahmin ediliyor. Mehmet Elbay’ın kaybolmadan önce kızını aradığını ortaya çıkaran Müge Anlı, kızının daha sonra babasına bir daha ulaşamadığını söyledi. Yeğen Erol Elbay, amcasının kaybının ardından yaptıkları araştırmada amcasının arkadaşı Cahit Ergül'le arasında sahte senet nedeni ile husumet olduğunu öğrendiklerini aktarıyor. Kaybolduktan sonra Mehmet Elbay Cahit Bey’e çek yazdığı öğrenildi. Ancak çek acele bir şekilde yazıldığı için soy ismin yanlış yazıldığı ortaya çıktı.Elbay'ın kaybında adı geçen Cahit Bey'le konuşan ekip, Cahit Bey'in Mehmet Bey'e kendisi adına mahkemede takip etmesi için sahte bir senet verdiğini ancak Mehmet Bey'in bu senedi işleme aldığını mahkemeye sunduğunu bir süre sonra takibini yaptığı senedin sahte olduğunu Mehmet Bey'in anlaması ile aralarındaki husumetin doğduğu bilgisine ulaştı.

MEHMET ELBAY OLAYIYLA İLGİLİ ŞOK TELEFON BAĞLANTISI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında dünkü canlı yayına bağlanan ve adının verilmesini istemeyen izleyici, 'Ben Gaziantep 'E' Tipi Kapalı Cezaevinde bu bayanı gördüm. Zeynep Ergül her hafta hapiste olan eşine görüşe geliyor. Kadınlarla konuşurken, abisi için 'Abim Müge Anlı'ya çıktı benim.O adamı (Mehmet Elbay) öldürdü ve kuyuya attı konuyu da kapattı dedi. Hatta cezaevine girmiş kendisi onu da söyledi. 6 ay cezaevinde yattığını dile getirdi. Kendisine tacizde bulunan bir adamı yaralamaktan 6 ay cezaevinde kaldığını bize anlattı.' demişti. Ayrıca programın canlı yayınında, Cahit Ergül'ün, kardeşi olan Zeynep Ergül'ün eski eşini sırtından bıçakladığı da ortaya çıktı. 

MEHMET'İ DAĞDA YAKIP YOK ETTİLER

Zeynep Ergül'ün, kayıp olarak aranan Mehmet Elbay'ı ağabeyi Cahit Ergül'ün dağda yakıp yok ettiği bilgisini anlatacağına dair abisini tehdit ettiği ortaya çıktı. Müge Anlı canlı yayında Zeynep Ergül'e, 'Abin Cahit Ergül'ün eski eşi ve kızına da 'ben Mehmet'e ne yaptıklarını gidip söyleyeceğim' demişssin' şeklinde yüklenince, Zeynep Ergül 'Onu ben bir yerden duydum. Ben öle bir şey bilmiyorum. Ben yayına katılan Büşra'nın küçük kardeşinin Cahit'ten olduğunu duydum' şeklinde cevap verdi.

Cahit Ergül'ün kardeşi Zeynep Ergül Mehmet Elbay ile ilgili ne biliyor? Müge Anlı Zeynep Ergül olayında yeni gelişme

Zeynep Ergül Cahit Ergül'ün kardeşi çıktı! Müge Anlı Zeynep Ergül olayında flaş gelişme!

 

Bir cevap yazın