Zeynep Ergül Cahit Ergül olayında yeni detaylar! Müge Anlı Zeynep Ergül olayında son durum!

Müge Anlı Zeynep Ergül konusu ile ilgili sona yaklaşıyor. Tatlı Sert programında araştırılan Zeynep Ergül dosyasında bugün farklı gelişmeler yaşandı. Müge Anlı, bugün de tüm gözleri ekrana kilitlemeyi başardı. Müge Anlı'nın dünkü programına katılan Zeynep Ergül kızını aramak için programa başvurmuştu. Müge Anlı'da kızını arayan Zeynep Ergül'ün 8 aydır Gziantep'te aranan Mehmet Elbay cinayetinin bir numaralı şüphelisi Cahit Ergül'ün kız kardeşi olduğu ortaya çıktı.

ZEYNEP ERGÜL, EŞİNİN AĞABEYİ CAHİT ERGÜL TARAFINDAN BIÇAKLANDIĞINI İDDİA ETMİŞTİ

Önceki gün yayınlanan programda Zeynep Ergül, ağabeyi Cahit Ergül'ün, kendi eşi Ercan Bey'i sırtından bıçakladığıyla ilgili detaylar vermeye başlamıştı. Müge Anlı olayın üstüne gittiğinde, Zeynep Ergül, ağabeyi Cahit Ergül'ün, Zeynep Ergül'ün ayrıldığı eşi Ercan Bey'i sırtından bıçakladığını iddia etti.

CAHİT ERGÜL BIÇAKLADIĞINI KABUL ETMEDİ

Zeynep Ergül'ün eşinin bıçaklandığını öğrendiği geceyi anlatan Cahit Ergül, "Beni o akşam köyden biri aradı. Enişten bıçaklanmış dedi. Önce önemsemedim, ardınan 'namusumuzu koruyor yine de' dedim kalkıp hastaneye gittim. 3-5 gün hastanede yattı. Jandarma da yanımızdaydı ziyarete gittiğimde. Ben Ercan'ı neden bıçaklayayım? Hadi bıçakladım, Ercan kendine geldikten sonra neden bana gelip de 'beni neden bıçaklamadın?' diye sormadı? Böyle bir şeyi kesinlikle kabul etmiyorum' dedi.

CAHİT ERGÜL'DEN ZEYNEP ERGÜL'ÜN İDDİALARINA CEVAP

Zeynep Ergül'ün, 'Ağabeyim Cahit Ergül, Mehmet Elbay'ı öldürdü, kuyuya attı daha sonra da üzerine asit döktü' iddiasına yönelik olarak, "Zeynep, kolay yalan söyleyebilen biri. Bizim kardeşlik bağımız yok. Ben Zeynep'e bir fiske vurmadım. Çocuğun terbiyesi için bizde kötek var. Ama tekrar söylüyorum, ben Zeynep'i bir kez dövmedim. Zeynep'in bana ne kastı var da bu iftiraları atıyor? Zeynep deyince duracaksın.." diye konuştu.

PTT'DEN MEKTUP GÖNDEREN KİŞİ ZEYNEP'İN ERKEK ARKADAŞI İDDİASI

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına bağlanan izleyicinin, "Zeynep, daha önce pastaneye geldiğinde, yanında bu adam vardı. Aralarında ilişki olduğunu konuşmalarından anladım. Ödeme yapılacağı zaman görüntülerdeki adam ödeme yapmıştı." demesi üzerine, Zeynep Ergül, iddiaları kesin bir dille yalanladı. 'Ben hayatımda hiç pastaneye gitmedim' diyen Ergül, yine çelişkili açıklamalarına devam etti.
 

ZEYNEP ERGÜL'ÜN YALANLARA DEVAM EDİYOR

Zeynep Ergül'ün dolandırıldım dediği olayda, dolandırıcılıkla suçladığı şahıs, Müge Anlı'ya ulaşarak, 'Ben kimseyi dolandırmadım, ben parayı Zeynep Hanım'ın eline saydım. Hatta o zaman saçı açıktı ve sarışındı.' dedi. Bunun üzerine durumu yalanlayan Zeynep Ergül, 'Benim saçım daha boya görmedi. İki ya da üç kez kına yaktım ama boya görmedi' dedi. Daha sonra Müge Anlı'nın konunun üzerine gitmesiyle Zeynep Ergül, 'Ben gençliğimi yaşamadım, saçımı bu yüzden boyattım' diye itirafta bulundu.

Bir cevap yazın