Samsun Haberim | Samsun Haber

Yusuf Ziya Yılmaz: “Geleceğe umutla bakmalıyız”

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Havza İlçe Danışma Meclisi toplantısına katıldı.

Yusuf Ziya Yılmaz: “Geleceğe umutla bakmalıyız”
219 views
22 Ocak 2020 - 11:17
Kanal Nok

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Havza İlçe Danışma Meclisi toplantısına katıldı.

Havza AK Parti İlçe başkanlığında gerçekleştirilen ilçe danışma meclisi toplantısında teşkilat çalışmaları değerlendirildi. İlçe yönetim kurulu, kadın ve gençlik kolları ile mahalle başkanlarının hazır bulunduğu toplantıda, parti faaliyetleri değerlendirildi, görüş ve öneriler alındı.
Danışma meclisinde konuşma yapan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ilçe danışma meclisi toplantılarındaki paylaşımların teşkilat çalışmalarının daha verimli ve sağlıklı ilerlemesi, bölgelerde yaşanan sorunların giderilmesi ile tespiti noktasında önemli katkıları olduğunu söyledi.

AK Parti’nin kuruluşundan itibaren güçlü bir teşkilat ve vatandaşlarla güçlü bir bağ kurulması noktasında hassas davrandığının altını çizen Yılmaz, gücünü halktan alan ve halkın içinden doğan bir partinin odak noktasının halk olduğunu ifade etti.

“GEÇMİŞİ UNUTMAMALIYIZ”

Türkiye’nin yıllardır özlem çektiği siyaset ve yönetim anlayışının hayata geçmesi için büyük mücadeleler verildiğini anımsatan Yılmaz, açıklamalarını şöyle sürdürdü; “Umutsuzlukların hakim olduğu bir dönemde halkın içinden Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Parti doğdu. Herkesi kucaklayan, sorunları çözen, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin hak ettiği konuma gelmesi için el ele veren, hayallere odaklanan vatan sevdalıları bende varım demişti. Rabbim bu günleri bizlere nasip etti. Geçmişi unutursak, günümüzü, geleceğimizi sağlıklı dizayn edemeyiz. Bu süreçte doğrular söylendikçe, dört kanattan saldırılar gerçekleşti. Birileri ülkemizde güzel gelişmelerin olması istemedi ama başaramadılar. Çünkü birbirine kenetlenen bu aziz millet dur dedi. Akif’in dediği gibi ‘Sahipsiz vatanın batması haktır, sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır.’ Halkımızla vatanımıza sahip olanlardan olduk. Rabbim bizleri bu yoldan ayırmasın. Sathı müdafaa ile yolumuza durmadan devam edeceğiz. Geleceğe durmadan çok çalışarak umutla bakıyoruz.”

İlçe danışma meclisi toplantısına AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, Büyükşehir Belediye Meclisi Başkanvekili Nihat Soğuk ve teşkilat üyeleri katıldı

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu