07 ARALIK 2019 Cumartesi 07:06
SPOR
Giriş Tarihi : 28-11-2019 10:28

Yılport Samsunspor'da 3 oyuncuya ceza

Yılport Samsunspor'dan yapılan açıklamada, Hacettepe maçında atılan golden sonra 3 futbolcunun tribünlere karşı yapmış olduğu hareketten dolayı cezalandırıldığı belirtildi.

Yılport Samsunspor'da 3 oyuncuya ceza

Yılport Samsunspor'da, Hacettepe maçında atılan golden sonra Yalçın Kılınç, Gökhan Meral ve İlyas Kubilay Yavuz’un tribünlere karşı yapmış olduğu hareket nedeniyle ceza aldığı belirtildi.

Yılport Samsunspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, ''Hacettepe maçında kaydettiğimiz ikinci golden sonra oyuncularımızdan Yalçın Kılınç, Gökhan Meral ve İlyas Kubilay Yavuz’un göstermiş olduğu reaksiyonlar o anın vermiş olduğu duygusal ortamdan kaynaklı olmakla birlikte Yönetim Kurulumuz bu tavırları taraftarımıza karşı yapılmaması gereken hareketler olarak değerlendirmiş olup ilgili oyuncular hakkında Disiplin Talimatı’nın gerektirdiği uygulamaları hayata geçirmiştir. Oyuncu kardeşlerimiz de yine aynı akşam verdikleri mesajı yinelemiş, üzgün olduklarını belirtmiş ve vefakar taraftarımızla olan bütünleşmenin bizi hedefe götürecek en büyük güç olacağına inançlarını dile getirmişlerdir. Kamuoyunun bilgisine sunarız.'' ifadeleri kullanıldı. 

NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Yakakent'ten kartpostallık kar manzaraları
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA