Samsun Haberim | Samsun Haber

Yılport Samsunspor’a alt yapıdan takviye

Yılport Samsunspor'un altyapı takımlarında başarılı sezonlar geçiren genç oyuncu Necmican Cebeci, kendisini profesyonel yapan sözleşmeye imza attı.

Yılport Samsunspor’a alt yapıdan takviye
129 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Nuri Asan Tesisleri’ne Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal’ın da yer aldığı törende profesyonel sözleşmeye imza atan 2002 doğumlu stoper Necmican Cebeci, kamp programının başlamasıyla birlikte A takımla çalışmalara başlayacak.

İmza töreni sonrası konuşan Genel Menajer Mustafa Aztopal, “Uzun yıllardır altyapımızda futbol oynayan ve yetişen bir kardeşimizin profesyonel sözleşmeye imza atmasının mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Necmican, diğer arkadaşlarına güzel bir örnek teşkil edecek. İnanıyoruz ki yıllar itibariyle altyapımızdan A takımımıza katacağımız oyuncuların sayısı artacaktır. Necmican kardeşimize ve kulübümüze bu imzanın tekrar hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

Necmican Cebeci ise, “En değerli hayalim olan A takıma yükseldim. Buraya gelmemde emeği olan tüm hocalarıma teşekkür ediyorum. Türkiye’de tek olan Atatürklü armayı terletip Samsunspor’u layık olduğu yerlere takımdaki ağabeylerimle birlikte taşımayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu