Yılın Başkanı ödülü Sarıcaoğlu’nda

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu yılın başarılı Belediye Başkanı seçildi.

Samsunvehaber.com sitesinin Gazeteciler günü dolayısıyla Anemon Otel'de düzenlediği gecede Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu yılın başarılı belediye başkanı ödülü alırken Samsun Valisi Osman Kaymak’a yılın bürokratı ödülü verildi.

10 Ocak Gazeteciler günü nedeniyle Anemon Otel’de düzenlenen özel gecede ödül alan isimler sahiplerini buldu. Yoğun bir katılım ile yapılan gece Samsunvehaber.com tarafından da canlı olarak yayınlandı. Samsun’da yılın Belediye Başkanı Seçilen Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nun ödülünü ise AK Parti eski il Başkanı Muharrem Göksel verdi.

Başarılı gazetecilerin de ödüllendirildiği gecede aldığı ödülün kendisini için anlamlı olduğu kadar sorumluluğunu da daha artırdığını ifade eden Başkan Sarıcaoğlu,” Yaptığımız hizmetlerin böyle takdir görmesi bizler için çok önemli. İlçemizde halkımızla el ele vererek birçok önemli projeyi hayata geçirdik. Yaklaşık beş yılda içine kapanık bir ilçeden bugün üretimleri ile dünyaya açılan çeşitli spor müsabakalarında elde ettiği derecelerle şanlı bayrağımızı yurt dışında defalarca dalgalandıran bir Kavak’a ulaştık.  Bundan sonra Kavak için hedeflerimiz ve projelerimiz daha büyük. “ dedi.

Bir cevap yazın