Samsun Haberim | Samsun Haber

Yaşlı Teyze’yi ‘KARAASLAN’ duydu! ”Ne gerekiyorsa derhal yapılacak”

Samsun’un Tekkeköy İlçesindeki zor durumda olan yaşlı kadınla ilgili olarak düğmeye basan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Mümine Teyze’nin derhal doktor kontrolü altına alınması talimatını verdi.

Yaşlı Teyze’yi ‘KARAASLAN’ duydu! ”Ne gerekiyorsa derhal yapılacak”
373 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Samsun’da bir gencin sosyal medya üzerinde paylaştığı video, kısa sürede şehrin gündemi oldu. Samsun’un Tekkeköy İlçesi Çırakman Köyünde yaşayan 80 yaşındaki Mümine Karataş’ın sağlık problemleri yaşadığını ve acı çektiğini söylediği videonun sosyal medya üzerinde paylaşılması ve Samsun Haberim sitesinde bu konunun yer alması üzerine harekete geçen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, yaşlı kadın için düğmeye bastı.

Yaşlı kadının derhal evinden alınarak gerekli sağlık kontrollerinden geçirilmesi yönünde ilgili kurumlara talimat verdiği öğrenilen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın, konuyla yakından ilgilendiği bilgisi alındı. Sosyal medya ve kentin haber ağlarını yakından takip eden Karaaslan’ın, konunun gündeme geldiği ilk anlarda müdahil olması ve yaşlı kadınla ilgili gerekli çalışmaların yapılması yönünde talimat vermesi takdir topladı.

Samsun Haberim

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu