Samsun Haberim | Samsun Haber

Yakakent’li gençler geleceğe hazırlanıyor

“Yakakentli Gençler Geleceğe Hazırlanıyor” projesi Yakakent Belediyesi Halk Kütüphanesinde faaliyete geçen eğitim hizmetinin açılışı, düzenlenen tören ile yapıldı.

Yakakent’li gençler geleceğe hazırlanıyor
177 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Yakakent Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlüğü'nün girişimi ve Yakakent Kaymakamlığı, Yakakent Belediyesi ve Yakakent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ün destekleriyle hazırlanan "Yakakentli Gençler Geleceğe Hazırlanıyor" projesi Yakakent Belediyesi Halk Kütüphanesinde faaliyete geçen eğitim hizmetinin açılışı, düzenlenen tören ile yapıldı.

Açılışa Yakakent Kaymakamı Sayın Fatih Eroğlu, Yakakent Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Kıyma, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Çiçek, Kurum Müdürleri, Okul Yöneticileri, Öğretmenler, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. Açılış kurdelesini Kaymakam Fatih Eroğlu ve Başkan Hüseyin Kıyma birlikte keserek öğrencilerimize başarı dileklerini sundular.  Belediye Halk Kütüphanesi Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri 19.00-22.00 saatleri arasında Yakakent Çok Programlı Anadolu Lisesi Yönetici ve Öğretmenlerinin gözetiminde ders çalışan ve kitap okuyan liseli öğrencilere hizmet vermeye başlamıştır. Bu hizmetin hayırlı olmasını dileyen ve öğrencilerle sohbet eden Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA ;  “Lise öğrencilerinin üniversiteye hazırlanması adına başlatılan bu hizmetin öğrenci kardeşlerimize başarılar getirmesini diliyorum.” dedi. Kaymakam Fatih Eroğlu ise öğrencilerle sohbet ederek, kendilerine önerilerde bulundular.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu