Samsun Haberim | Samsun Haber

Tv8 3 Adam 28 Aralık’ta konuklarla kahkaha tufanı

TV8'in sevilen programı 3 Adam'ın 28 Aralık Çarşamba günü yayınlanan bölümünde kahkaha tufanı yaşattı. Her hafta farklı konuklarla programa renk katan 3 Adam, bugün de konuklarıyla eğlence dozunu yüksek tuttu. 3 Adam'da bu haftanın konukları kimdi? İşte yeni bölüm konukları hakkında bazı bilgiler…

Tv8 3 Adam 28 Aralık’ta konuklarla kahkaha tufanı
184 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

TV8'in sevilen programı 3 Adam'ın 28 Aralık Çarşamba günü yayınlanan bölümünde kahkaha tufanı yaşattı. Her hafta farklı konuklarla programa renk katan 3 Adam, bugün de konuklarıyla eğlence dozunu yüksek tuttu. 3 Adam'da bu haftanın konukları kimdi? İşte yeni bölüm konukları hakkında bazı bilgiler…3 Adam yeni yayın gününde eğlenceli programlarına devam ediyor. Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak tarafından sunulan ve keyifli formatıyla her hafta dikkatleri üzerine çekmeyi başaran 3 Adam, bu hafta yer alan konukları ile neşelerine neşe katacak. Geç saatte yayınlanma furyasına katılan program, 22.30'da izleyicilerle buluşacak. İşte 3 Adam 28 Aralık konukları ve detaylı bilgiler3 ADAM 28 ARALIK KONUKLARI Formatlarına sürekli olarak yenilikler katan 3 Adam, sundukları performans haricinde stüdyoda bulunan izleyicilerin de katılım gösterebileceği sahne şovlarıyla da Televizyon başındaki izleyicileri etkilemeyi başarıyor. Bu hafta Ahmet Kural, Murat Çemşir ve Ziynet Sali'nin konuk olacağı 3 Adam, eğlenceli dakikalara sahne oldu. Çeşitli skeçlerin de yer aldığı 3 Adam, yine kahkaha tufanına neden oldu.3 ADAM'IN KONUĞU MURAT ÇEMŞİR KİMDİR? 30 Kasım 1976 tarihinde Tokat, Niksar’da doğan Cemcir'in babası. aslen Gürcüdür. Hatay, Mustafa Kemal Üniversitesi Otomotiv Bölümünden mezun olmuştur. 2001 yılından beri İstanbul’da yaşamaktadır. Bir kız kardeşi vardır.
2010 yılında “Çalgı Çengi” filminde oyuncu Ahmet Kural ile başrol oynamış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.
2012 yılında “İşler Güçler” dizisinde rol aldı. 2013 yılının sonunda “Düğün Dernek” filminde yine Ahmet Kural ile başrol oynadı.
At biniciliği ve Wing Chun ile de ilgilenen Cemcir'in Wing Chun'da üç dan derecesi vardır.
2014 yılında “Kardeş Payı” adlı dizinin başrollerini Ahmet Kural ve Seda Bakan ile paylaştı.
Henüz vizyona girmeyen yapımcılığını Necati Akpınar'ın üstlendiği “Düğün Dernek 2: Sünnet” sinema filminin başrollerinde Ahmet Kural, Rasim Öztekin, Sinasi Yurtsever ile birlikte yer aldı.3 ADAM'IN KONUĞU AHMET KURAL KİMDİR?10 Kasım 1982 tarihinde emniyet müdürü babasının görev yeri olan başkent Ankara'da dünyaya geldi.Konservatuvarda okuyan ablasının etkisiyle oyuncu olmaya karar veren Kural, lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı, Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitirdi ve Bilkent Üniversitesinde master yaptı Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı.
Eğitimine devam ettiği sırada Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu kadrosuna dahil oldu. Tiyatro çalışmaları sürerken Fikrimin İnce Gülü adlı dizi ve TRT'de yayınlanan Evimin Erkeği adlı dizilerde aldığı rollerle televizyonda tanınmaya başlandı. Ardından Gazi adlı dizide başrol oynamaya başladı. Ancak düşüük rating alan dizi 19. bölümden sonra yayından kaldırıldı. Aynı yıl içinde Güneşin Oğlu adlı sinema filminde Haluk Bilginer, Köksal Engür, Hümeyra ve Özgü Namal ile birlikte rol aldı. Ardından Ramazan Güzeldir adlı dizinin bir bölümünde oynadı.
2010 yılında Selçuk Aydemir'in yönettiği Çalgı Çengi adlı sinema filminde Murat Cemcir ile başrolde yer aldı. 28 Haziran 2012 tarihinde Star TV'de yayınlanmaya başlayan İşler Güçler adlı dizide Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile birlikte rol aldı. Daha sonra Murat Cemcir'le Düğün Dernek adlı sinema filminde başrolleri paylaştı. 2014 yılının Ekim ve Kasım aylarında vizyona giren Oflu Hoca'nın Şifresi isimli filmde bir Bakanı canlandırdı.
İlk bölümü 13 Şubat 2014 tarihinde yayınlanan Kardeş Payı dizisinin başrolünü Murat Cemcir ve Seda Bakan ile paylaştı.3 ADAM'IN KONUĞU ZİYNET SALİ KİMDİR?Kıbrıs Türk Federe Devleti'nde doğmuştur. Uzun yıllar ailesi ile Londra'da yaşamıştır. Küçük yaşta gittiği Manchester'de altı yaşına kadar kalmış, 1981 yılında döndüğü Kıbrıs Türk Federe Devleti'nde ilk, orta ve lise eğitimini tamamlamıştır. Çocukluğundan beri ilgi duyduğu müzik çalışmalarına ilk adımı lise eğitimi sırasında Kıbrıs Türk Federe Devleti Kültür Bakanlığı Klasik Türk müziği korosunda görev alarak atmıştır.
1994 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı bölümünü kazanarak İstanbul'a gelmiş ve 1999 yılında konservatuvardan dördüncülükle mezun olmuştur. Konservatuvar yıllarında birçok müzikhol ve eğlence yerlerinde sahne almış, bu sıralarda bir arkadaşı aracılığı ile zamanın popüler müzik yapım şirketi Dost Müzik'te çalışmalarda bulunmuştur. İsmini bir Yunanca şarkıdan alan “BA-BA” albümü müzik sektöründeki ilk denemesi olmuştur. Sonraki üç yılda iyi bir Yunanca repertuvara sahip olmuştur. Bu arada Yunancasını da geliştirmiştir. Bir süre sahne çalışmalarına ağırlık verdikten sonra iki dilde “Amman Kuzum” albümünü piyasaya çıkarmıştır. Ayrıca “Zordur Oğlum” isimli şarkısı ile “Eurodance 2007” isimli yarışmada Avrupa birincisi olmuştur. (Bu albüm piyasaya çıktıktan 15 ay sonra Chiculata şarkısı ilave edilerek yenilenmiş ve “Amman Kuzum+1 Chiculata” olarak düzenlenmiştir.) 2006 yılı Mayıs ayında üçüncü albümü “Mor Yıllar” piyasaya sürülmüştür ve bu albümle grafiğini yükseltmiştir.
Ziynet Sali, 2008 yılının sonlarına doğru “Herkes Evine”yi piyasaya sürmüştür. Sezen Aksu, Sinan Akçıl gibi isimlerin şarkılarının yer aldığı Sali'nin albümü çıktığı andan itibaren büyük ilgi toplamıştır. Çıkış parçası, aynı zamanda albümle aynı ismi taşıyan parça büyük bir başarı yakalayarak Türkiye Billboard listelerinde 2 numaraya kadar yükselmiştir. Sali'nin bu başarısının altında; Hande Yener, Gülben Ergen, Demet Akalın, İzel gibi isimlerin şarkılarının tadında şarkılar okuduğu ve İzel'in eski aranjörü Sinan Akçıl'la çalışması gerekçe olarak gösterildi. Sali'nin ayrıca Funda Arar , İzel ve Sıla ile yakın bir dostluğu vardır.
Hürriyet

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu