Samsun Haberim | Samsun Haber

Türkiye’nin en büyüğü İlkadım’da gün sayıyor!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Belediye tarafından tahsisi yapılan Çatalarmut Mahallesi Eski Fen İşleri Şantiyesi'nde yapımında son aşamasına gelen Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezi'ni gezerek yüklenici firma yetkilileri ile görüştü.

Türkiye’nin en büyüğü İlkadım’da gün sayıyor!
145 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Belediye tarafından tahsisi yapılan Çatalarmut Mahallesi Eski Fen İşleri Şantiyesi'nde yapımında son aşamasına gelen Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezi'ni gezerek yüklenici firma yetkilileri ile görüştü.SAMSUN HABER – Yüklenici firma yetkilileri ve işçileriyle bir araya gelerek emeklerinden ötürü çalışanlara teşekkür eden Başkan Tok, 3 kattan oluşan Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezi'nin tüm bölümlerini gezdi.
Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezi İlkadım'da yükseliyor
 170 BİN GENÇ TESİSTEN FAYDALANACAK5 bin 246 metrekare üzerine konuşlandırılan modern mimarisiyle dikkat çeken tesisten 13 mahalleden yaklaşık 170 bin gencin istifade edebileceğini kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Samsun'un kalbi hükmündeki meşale kenti İlkadım ilçemize Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç tarafından kazandırılan merkezde, voleybol ve badminton sahaları, 600 kişilik çok amaçlı salon, 210 metrekarelik fuaye, bireysel spor salonları, giyinme ve soyunma mekanları, el sanatları işliği, müzik ve folklor salonları, fitness salonu, zeka oyunları ve bilgisayar derslikleri ile kütüphane ve kafeterya yer alacak.” dedi.
Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezi İlkadım'da yükseliyor
 SAMSUN, BAKAN KILIÇ'TAN DOLAYI ÇOK ŞANSLI19 Mayıs kenti Samsun’un kalbi olan İlkadım’a özelliği bakımından Türkiye’nin sayılı gençlik merkezlerinden ilçeye kazandırıldığını ifade eden Başkan Tok, Samsun’un gençlik şehri olduğunu belirterek, “19 Mayıs kenti Samsun oldukça şanslıdır. Çünkü, Gençlik ve Spor Bakanımız Samsunludur. Başta ilçemiz olmak üzere, Samsun'a çok önemli yatırımlar kazandırılmaktadır. AK Parti ve yerel yönetimler olarak gençleri önemsiyoruz. Gençlik siyaseti AK Parti ile birlikte yenilendi. AK Parti ile siyasetin yönünün ve tarzının değişmesi beraberinde gençlik siyasetinin de kendi içinde değişmesini getirdi. AK Parti çatısı altında gençlere üst düzeyde değer verilerek gençliğin kolektif olarak siyasi kadrolara iradeleriyle katılımlarının önü açıldı. Değişen siyaset tarzı neticesinde öz güveni gelişmiş, karar alabilen ve aldığı kararları uygulayabilen bir gençlik teşekkül etti” diye konuştu.
Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezi İlkadım'da yükseliyor
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Türkiye'nin en büyük gençlik merkezi inşaatını gezdi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu