Samsun Haberim | Samsun Haber

Turgut Özyürek bulundu mu? Müge Anlı Turgut Özyürek öldürüldü mü?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 25 kasım 2019'da yeni bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. 18 Ekim'de Manisa'da kaybolan Turgut Özyürek nerede? Turgut Özyürek öldü mü? İzleyenleri ekrana kilitleyen programda eş Necla Özyürek ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

Turgut Özyürek bulundu mu? Müge Anlı Turgut Özyürek öldürüldü mü?
407 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

18 Ekim 2019 günü Manisa'da kaybolan 58 yaşındaki Turgut Özyürek, halen aranıyor. Programa başvuran kardeş Hayriye Hanım, ağabeyi Turgut Özyürek'in bir an önce bulunmasını istiyor. Öte yandan, Kayıp Turgut Özyürek'in 1 yıl önce evlendiği eşi Necla Özyürek'in daha önce 7 defa evlendiği ortaya çıktı.

Programa bağlanan vatandaşlar, Necla Hanım ile ilgili bildikleri her ayrıntıyı anlattılar. İzleyenleri ekrana kilitleyen konuda flaş bir iddia ortaya atıldı.Yaşanan son dakika gelişmesinde programa katılan şahıs, Necla Hanım'ın arkadaşlık ettiği bir başka şahsın da kayıp olduğunu, onları da dolandırdığını ve çocuklarına işkencede bulunduğunu iddia etti.

TURGUT ÖZYÜREK SON GELİŞME

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Turgut Özyürek halen aranıyor. 1 Kasım'da Turgut Özyürek'in maaşını çektiği anlaşıldı, ancak o günden sonra Özyürek'ten bir daha haber alınamadı. Diğer yandan, ayrı yaşadığı eşine neden para verdiği ve vermeye devam ettiği akıllarda soru işareti bıraktı.

TURGUT ÖZYÜREK BULUNDU MU

Kayıp Turgut Özyürek'in 1 yıl önce evlendiği eşi, yeğenini suçlarken, yeğeni ise kayıp Özyürek'in eşi Necla Hanım'dan şüpheleniyor. Necla Hanım konuşmasında, "Turgut, Mehmet Ali ile geziyordu, Mehmet Ali ile konuşuyordu, onunla oturup onunla kalkıyordu. O bulacak onu! Benim eşimi Mehmet Ali'nin çıkarmasını istiyorum" dedi. Yeğen Mehmet Ali Bey ise, "Necla Hanım'ın 30-40 bin TL'lik borcunu, Necla hanımın yanında imzalatmışlar dayıma. Dayım 'Beni sürekli sıkıştırıyorlar, Tanımıyorum, kim olduklarını bilmiyorum, bir kaç yabancı dedi bana' dedi. Öte yandan, Mehmet Ali Doğru'nun her defasında farklı bir açıklama yapması, gizlediği bir şey mi var? sorusunu akıllara getirdi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu