Samsun Haberim | Samsun Haber

Trafik Kazası geçiren Eşref Kolçak’tan ilk açıklama

Yeşilçam’ın efsane sanatçılarından Eşref Kolçak trafik kazası geçirdi. Bursa'nın Gemlik ilçesinde kaza geçiren Eşref Kolçak, kazadan yara almadan kurtuldu.

Trafik Kazası geçiren Eşref Kolçak’tan ilk açıklama
274 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Yeşilçam’ın efsane sanatçılarından Eşref Kolçak trafik kazası geçirdi. Bursa'nın Gemlik ilçesinde kaza geçiren Eşref Kolçak, kazadan yara almadan kurtuldu.Bursa’nın Gemlik ilçesinde evinden ayrılan Eşref Kolçak, ana yola çıkarken minibüsle burun buruna geldi. Minibüse çarpmamak için direksiyonu kıran Eşref Kolçak, yolun karşısındaki bariyerlere çarparak durabildi. Kaza sonrası otomobilde maddi hasar meydana gelirken, Kolçak kazadan yara almadan kurtuldu.
Yeşilçam’ın efsane isimlerinden Erol Kolçak, geçirdiği trafik kazasından sonra canlı yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programına telefonla bağlandı. Geçirdiği kaza ile ilgili bilgiler veren Eşref Kolçak, sağlık durumu hakkında bilgiler verdi ve herhangi bir sağlık sorunu olmadığını belirtti. Fatih Kolçak ile ilgili yazdığı köşe yazısı hakkında Eşref KOlçak'tan özür dileyen Cengiz Semercioğlu Eşref Kolçak'ın kızgın olmadığını öğrendi. Her fırsatta tekrar sahnelere dönmek istediğini söyleyen Eşref Kolçak yapımcıların ön yargılarının olduğunu ve eski oyuncuları yanlış değerlendirdiklerini söyledi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu