Samsun Haberim | Samsun Haber

Son dakika! Müge Anlı’daki Ceylan Öztürk annesine kavuştu!

ATV ekranlarının en çok izlenen programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugünkü canlı yayınında annesini arayan Ceylan Öztürk, 26 yıl sonra annesine kavuştu. Olayla ilgili birçok son dakika detayı ortaya çıktı. İşte 3 Aralık Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı'nda son dakika yaşananlar…

Son dakika! Müge Anlı’daki Ceylan Öztürk annesine kavuştu!
588 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

ATV ekranlarında sevilen ve büyük ilgi gören program Müge Anlı ile Tatlı Sert, izleyenleri heyecanla ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Bu bölümde günlerdir annesini arayan Ceylan Öztürk, 26 yıl sonra annesine kavuştu. Hatırlanacağı üzere annesi, Ceylan Öztürk'ü 3 aylıkken bırakıp gitmişti. Dünkü programda Ceylan Öztürk'ün annesi canlı yayına bağlanarak çarpıcı detaylar ortaya koymuştu. İşte son dakika haberinin ayrıntıları…

Ceylan Öztürk'ün babası, canlı yayına bağlanarak eski eşinin anlattıklarını onaylayıp, eski eşinin annesinin yalan söylediğini dile getirdi.

MÜGE ANLI'DAKİ CEYLAN ÖZTÜRK OLAYI NEDİR?

Ceylan Öztürk, kendisini 3 aylıkken bırakan annesini aramak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuştu. Ceylan Öztürk'ün annesi canlı yayına bağlanarak, 26 yıl önce bıraktığı kızıyla ilk kez konuşmuştu.Ancak Öztürk'ün annesinin anlattıkları herkesi şoke etti. Öztürk, üç aylık bebek iken ayrıldığı annesi Kadriye Hanımı arıyordu.

Canlı yayında ikincisinde niye nikah yok? sorusu geldiği zaman Kadriye Hanım'ın annesi Nefise Hanım,"o da pisliğin teki çıktı" sözlerini söyledi.Müge Anlı canlı yayının ilerleyen dakikalarında ise Ceylan'ın annesi Kadriye Hanım bulundu ve Kadriye Hanım, Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına telefon bağlantısı ile katıldı.Kadriye Hanım, Ceylan'ın babası ile 16 yaşında iken tanıştığını ve kızını bıraktığı için kendisini affetmesini istedi.

CANLI YAYINDA TARTIŞMA ÇIKTI

Canlı yayına katılan Ceylan Öztürk'ün annesi ve anneannesi birbirlerinin yalan söylediğini iddia etti. Anneannenin başlık parası istediğini, Ceylan Öztürk'ün babasının bu parayı vermediği için, anneannenin kızını ve torununu geri aldığı iddia edildi. Yayına bağlanan baba, eski eşinin doğruları söylediğini, ancak eski kayınvalidesinin yalan söylediğini iddia etti.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu