Samsun Haberim | Samsun Haber

Solmaz, Kaan ile Fatma’yı ayırıp dans etti! Kaan ile Solmaz barışıyor mu?

Evleneceksen Gel 7 Şubat'ta Solmaz, Nurullah, Kaan ve Fatma dörtlüsü damga vurdu. Kaan'a mesaj atan Solmaz, Kaan'la Fatma'nın arasını açmayı başardı. 7 Şubat Evleneceksen Gel Fatma ile ayrılan Kaan, Solmaz ile yakınlaşmaya başladı.

Solmaz, Kaan ile Fatma’yı ayırıp dans etti! Kaan ile Solmaz barışıyor mu?
413 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Evleneceksen Gel 7 Şubat'ta Solmaz, Nurullah, Kaan ve Fatma dörtlüsü damga vurdu. Kaan'a mesaj atan Solmaz, Kaan'la Fatma'nın arasını açmayı başardı. 7 Şubat Evleneceksen Gel Fatma ile ayrılan Kaan, Solmaz ile yakınlaşmaya başladı.7 Şubat Evleneceksen Gel programında Solmaz Kaan ile Fatma'nın arasını bozmayı başardı. Solmaz'ın Kaan'a gece saat 1:00 sularında mesaj atmasıyla birlikte Fatma ile Kaan'ın yolları ayrıldı. Fatma Kaan'ı istemediğini söyledi.Solmaz Kaan'a mesaj attı Kaan da Solmaz'a cevap yazdıSolmaz'ın Kaan'a mesaj atmış olmasını görüştüğü Fatma'ya söylememiş olması Fatma'yı çıldırttı. Solmaz'ın Kaan'a mesaj atmış olmasını önemsemediğini söyleyen Fatma, Kaan'ın Solmaz'ın attığı mesajı kendisine söylememiş olmasına takıldığını söyledi. Kaan, Solmaz'ın mesajına cevap yazmadığını söylememesine rağmen Solmaz ise Kaan'a attığı mesaja Kaan'ın sabah cevap yazdığını söyledi. Bunun üzerine Kaan da Solmaz'a cevap yazdığını itiraf edince stüdyo karıştı.
Bu gerginliklerin üzerine karar anı yaşandı ve Solmaz, talibini reddetti. Solmaz'a talip olarak gelen Samet'e Solmaz'ın cevabı 'Hayır' oldu. Solmaz Samet'i reddetti.Solmaz ile Kaan arasında yakınlaşmaLocadan bir şeyler söyleyen Nurullah'a Solmaz, “Nurullah sen inanmışsın ya da inanmamışsın önemli değil. Ben akşam mesaj attım, belki de barışacaktık; ama cevap yazmadı. Kaan akşam terliklerimi getirsin diye mesaj attım.” dedi. Sonra da “Kaan'ı özlediğim için mesaj attım” dedi. Kaan ise Solmaz'a “Neden art niyetli düşünüyorsun, belki de uyuyordum” dedi.
Bu sırada Nurullah ise Fatma'ya “Bence sen kriterlerini say ve taliplerini ara” dedi. Fatma ise “Ben iki arada bir derede kaldım. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum.” dedi.Fatma Solmaz'a sert çıktıBenimle görüşürken Kaan'a neden mesaj atıyorsun diyen Fatma, Solmaz'la tartıştıkan sonra sahneyi terk etti. Seda Sayan'ın Fatma'yı çağırması üzerine ayakkabılarını çıkararak roman havası oynadı. Solmaz ise Fatma Roman dansı yaparken kamera önünden çekildi ve locaların olduğu bölüme gitti.Solmaz dans etti: “Ben buyum kime ne”Kaan ile Fatma'yı ayırmak için elinden gelen her şeyi yapan Solmaz'a Nurullah ise locadan seslenerek “Sen bu kadar saygısız bir insan değildin ne oldu sana?” dedi. Solmaz ise Ben buyum, değişmem. Ben değişmedim diye sen benden ayrıldın” dedi. Bu sözlerin üzerine Seda Sayan ise Solmaz'a İbrahim Tatlıses'in “Ben buyum kime ne” isimli şarkısıyla dans etmesini söyledi. Solmaz ise bu parça eşliğinde milyonların önünde dans etti.Solmaz'ın dans ederken beline bağladığı şal Kaan'danSolmaz'ın beline bağladığı şalı Kaan'la Kapadokya'ya gittiğinde almış. Kapadokya'da balona binerken renk renk aldıkları şallardan sarı olanını Solmaz ile Kaan'ın ayrılıp Kaan'ın Fatma ile görüşmeye başlamasının ardından almak isteyen Fatma'ya Solmaz'ın sert çıktığını ve Sarı şalı Fatma'dan alarak dans ederken beline bağladığı konuşuldu. Bu konuşmanın üzerine Solmaz aynı şal ile yeniden dans etti.Fatma'dan Kaan'agöz yaşları içerisinde ayrılık şarkısıSolmaz'ın yeniden dans etmesi üzerine mikrofonu eline alan Fatma 'Fikrimden geceler yatabilmirem (Ayrılık)' isimli şarkıyı söyledi. Ayrılık ayrılık aman ayrılık, Her bir dertten ala yaman ayrılık sözlerini içeren şarkıyı söyleyen Fatma, şarkıyı ağladığı için erken bitirmek zorunda kaldı. Kendisine haksızlık yapıldığını söyleyen Fatma, ağladığı için Seda Sayan locadaki diğer adaylara söz tanıdı.Solmaz: Kaan'ı seviyorum ama barışmayacağımKaan'la barışmayacağını söyleyen Solmaz Fatma'ya karşı, “Kaan ile ben barışmayacağım ama birbirimizi çok seviyoruz. Senin içinde de aşk varsa dayanacaksın. Ağlamayacaksın. Ben de çok ağladım” dedi. Kaan ise bir bayan ağladığında dayanamadığını ve kendisini suçlu hissettiğini ifade etti.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu