Samsun Haberim | Samsun Haber

Sheraton Samsun Oteli Kaçak! Sheraton’ın Kapısına mühür vurulacak

Kanal Nok ekranlarında yayınlanan Gazeteci Samet Gürcü'nün konuk olarak katıldığı ve Coşkun Özbek'in hazırlayıp sunduğu Analiz programında, Sheraton Grand Samsun Oteli konuşuldu. Özbek, Sheraton Grand Samsun Oteli'nin kaçak olduğunu ve kapısına mühür vurulacağını açıkladı.

Sheraton Samsun Oteli Kaçak! Sheraton’ın Kapısına mühür vurulacak
742 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Kanal Nok ekranlarında yayınlanan Gazeteci Coşkun Özbek'in hazırlayıp sunduğu ve Samet Gürcü'nün konuk olarak katıldığı Analiz programında Sheraton Grand Samsun Oteli ile ilgili önemli açıklamalar yapıldı.

Analiz Programında Samsun gündemini değerlendiren Gazeteci Coşkun Özbek, Sheraton Grand  Samsun Oteli'nin kaçak olduğunu ifade etti. Mimarlar Odasının davayı kazandığını belirten Özbek, Sheraton Grand Samsun Oteli'nin kapısına mühür vurulacağını açıkladı.

MİMARLAR ODASI ORTAYA ÇIKARDI

Coşkun Özbek, "Sheraton Oteli kaçak. Buranın satışa çıkarılacağı da söyleniyor bir dedikodu da o. İyi bir müşteri bulurlarsa, Tanrıverdi'lerin burayı satacaklarını söylüyorlar ve konuyla ilgili olarak Katarlılarla görüşüyorlarmış. Sheraton'ın kaçak olduğunu Mimarlar Odası ortaya çıkardı." diye konuştu.

SHERATON SAMSUN OTELİ'NİN KAPISINA KAPATMA KARARI ASILACAK

Özbek, "İspat etti ama merkezi yönetim bunu yıkamıyor, yıkmıyor. Mimarlar Odası da duyduğumuz kadarıyla, kapısına sembolik bir kapatma işlemi yapıp kapatma kararını asacakmış. Şimdi bu sembolik karar, yargının kararının uygulanmaması, siyasal iradeyi veya siyasal otoritenin yönettiği bürokrasiyi etkiler mi? Yani Türkiye'de her şey kanunların dışında mı gidecek?" dedi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu