Samsun Haberim | Samsun Haber

Samsunspor’a Vodafone ayıbı!

Samsunspor için hazırlanan 'Bu aşkın kahramanı sensin' projesi ile birlikte başlatılan destek kampanyası büyük ilgi görmeye devam ediyor. Başlatılan forma satışı kampanyasına Turkcell ve Türk Telekom operatörleri de dahil olurken Vodafone'un Samsunspor'a destek kampanyasına katılmayı reddetmesi çok sayıda vatandaş tarafından tepki görüyor.

Samsunspor’a Vodafone ayıbı!
260 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

SAMSUN HABER – Samsunspor için hazırlanan 'Bu aşkın kahramanı sensin' projesi ile birlikte başlatılan destek kampanyası büyük ilgi görmeye devam ediyor. Başlatılan forma satışı kampanyasına Turkcell ve Türk Telekom operatörleri de dahil olurken Vodafone'un Samsunspor'a destek kampanyasına katılmayı reddetmesi çok sayıda vatandaş tarafından tepki görüyor.Vodafone SMS kampanyasına izin vermedi!PTT 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor'a Samsunlu vatandaşlar tarafından destekler çığ gibi büyümeye devam ederken telefon operatörleri de Samsunspor için SMS kampanyası başlattı. Başlatılan kampanyada vatandaşlar kullandıkları operatöre Samsunspor'a destek mesajı atarak (1 SMS Bedeli 55 TL) kampanyaya dahil olabileceği ve atılan mesaj karşılığında kullanıcıların adresine 1 adet Samsunspor forması gönderileceği öğrenildi. Turkcell ve Türk Telekom operatörleri başlatılacak olan Samsunspor SMS kampanyasına dahil olurken, Vodafone'un kampanyaya izin vermemesi büyük tepki aldı.Sosyal medyada Vodafone tepkisi!Vodafone'un SMS kampanyasına izin vermediğini öğrenen çok sayıda vatandaş büyük tepki gösterirken, Vodafone hatlarını iptal ettirme kararı aldı. Vodafone'un sosyal hesaplarına mesaj yağdıran vatandaşlar 'Çağrı merkeziniz bile Samsun'da iken Samsunspor olayını hiçe sayamazsınız. Bizi başka operastörlere geçirmeye mecbur bırakmayın' ifadelerini kullandı.İşte Twitter'da konu ile ilgili atılan tweet'lerVip A Çift ‏@VipACift 3 dk.3 dakika önce
“yerin altında bile full çekiyoruz” diye reklam yapan vodafone, Samsunspor'umuzu çekememiş..
Biz de ona göre davranırız artık !..
Eren ‏@Gitaristt0710 10 dk.10 dakika önce
Kardeş sen hayırdır ? @VodafoneTR
İyi ki Türk Telekomluyum!
Aşkı1965Samsunspor ‏@Aski1965 15 dk.15 dakika önce
“Bu Aşkın Kahramanı Sensin” projesi için SMS kampanyasına izin vermeyen Vodafone'yi kınıyoruz. Vodafone'suz da olur Samsunspor'suz olmaz.
İbrahim Akbuz ‏@ibrahimakbuz 22 dk.22 dakika önce
4 senedir Vodafone kullanıcısıyım ama Samsunspor'a yapılan destek kampanyasına destek vermediğiniz için hattımı taşıyacağım.!! @VodafoneTR
İbrahim Akbuz ‏@ibrahimakbuz 21 dk.21 dakika önce
Kimse Samsunspor'dan büyük değildir. @VodafoneTR
Yusuf YILDIRIM ‏@Ysfyldrm556155 40 dk.40 dakika önce
#VodafoneTR Trabzonspor taraftarı olarak Samsunspor a yaptığını da unutmayacağız
Samsun Beyi 🇹🇷 ‏@samsunbeyi 47 dk.47 dakika önce
Samsunlularla ve Samsunspor ile adeta alay eden ve küçük gören @VodafoneTR hatandan dön! Yoksa biz @Turkcell ya da @turktelekom'a dönüyoruz!
Sivasspor maçı biletleri tükendi!
Ayrıca Samsunspor'un Sivasspor ile oynayacağı karşılaşmanın biletleri de büyük bir talep görürken, tüm biletlerin satıldığı ve Samsunsporlu taraftarların yönetimden ek bilet istedikleri öğrenildi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu