Samsun Haberim | Samsun Haber

Samsunlu yazar’dan müthiş eser! “Sahibinden Devren Yalnızlık”

Samsunlu televizyon yapımcısı ve sosyal medya uzmanı Tuğrul Yılmaz'ın ikinci kitabı Sahibinden Devren Yalnızlık, kitapseverlerden tam not aldı.

Samsunlu yazar’dan müthiş eser! “Sahibinden Devren Yalnızlık”
325 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Aslen Samsunlu olan ve yıllardır medya sektöründe başarılı işlere imza atan Tuğrul Yılmaz, ikinci kitabı Sahibinden Devren Yalnızlık ile dikkatleri üzerine çekti. Son dönemlerde yaşanan ilşkiler ve yalnızlık konularının yer aldığı kitabın gördüğü ilgi karşısında memnun olduğunu söyleyen Tuğrul Yılmaz, okuyucularına teşekkür etti.

Yıllardır televizyon programı yapan, sosyal medya uzmanlığı ile özellikle gençlere yönelik uyarılarıyla takdir toplayan Tuğrul Yılmaz, Samsun Haberim'e yaptığı açıklamada üçüncü kitabı için Samsun odaklı bir yayın planladığını belirtti. Samsun ile ilgili gözlemlere, yaşanmış hikayelere yer vermeyi planladığını kaydeden Yılmaz, "Sahibinden Devren Yalnızlık kitabına Samsun'dan yoğun ilgi oldu. Doğduğum, büyüdüğüm memleketim olan Samsun ile ilgili bir çalışma planım var. Bunu da yakında bir sürpriz olarak açıklayacağım" dedi.

Samsunlu yazar, daha önce yayınlanan Mutlu Ayrılık kitabıyla da beğeni toplamış, bu kitabıyla birlikte geniş bir okuyucu kitlesine sahip olmuştu. Yazarın, 'Sahibinden Devren Yalnızlık' kitabı da yoğun ilgi görüyor. Kitap, İnternette ve kitapçılarda satışta.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu