Samsun Haberim | Samsun Haber

Samsunlu Kadınlar artık daha güçlü!

Samsunlu iki genç kadın girişimcinin önderliğinde kurulan Samsun Kadınları platformu, Samsunlu kadınlar için gerçekleştirdiği anlamlı etkinliklerle dikkat çekiyor.

Samsunlu Kadınlar artık daha güçlü!
158 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Samsunlu iki genç kadın girişimcinin önderliğinde kurulan Samsun Kadınları platformu, Samsunlu kadınlar için gerçekleştirdiği anlamlı etkinliklerle dikkat çekiyor.
Samsun Kadınları platformu, Samsunlu kadınlara her alanda rehber olma amacını taşıyor. Samsun'da yaşayan tüm kadınların instagram üzerinden 'samsunkadinlari' hesabıyla iletişime geçerek kaydolabileceği platform, 10 Mart Pazar günü düzenlenecek tanışma kahvaltısıyla Samsunlu kadınları bir araya getirecek.SAMSUN'DA YAŞAYAN TÜM KADINLARA ULAŞACAĞIZKuruluşunun üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen, sosyal medya üzerinden geniş bir kitleye ulaşan Samsun Kadınları platformunu Şubat ayı başlarında kurduklarını ifade eden Samsun Kadınları Platformu Kurucularından Özlem Çakır, “Samsun'da yaşayan kadınların her alanda ön plana çıkmasını önemsiyoruz. Bu önemden hareketle çıktığımız yolda, Samsunlu kadınların yoğun ilgisiyle platformumuz kısa süre içerisinde büyüdü. Önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz çeşitli organizasyonlarla da şehrimizde yaşayan tüm kadınlara ulaşmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.SENİNLE DAHA GÜÇLÜYÜZDünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenleyecekleri kahvaltı buluşmasına tüm Samsunlu kadınların davetli olduğunu söyleyen Samsun Kadınları Platformu Kurucularından Ayşenur Çelik Can, “Önümüzdeki günlerde eğitici, bilgilendirici ve zaman zaman da eğlenceli birçok projeye imza atmaya hazırlanıyoruz. 'Seninle daha güçlüyüz!' sloganıyla yola çıktık. Dünya Kadınlar Günü kapsamında 10 Mart Pazar günü saat 10:30’da Paşa Fırınında kahvaltı programı düzenleyeceğiz. Güzel bir tanışma toplantısı olarak geçeceğini düşündüğümüz kahvaltı programımıza tüm kadınları davet ediyoruz” diye konuştu.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu