Samsun Haberim | Samsun Haber

Samsun’da Şok Üvey Baba Tacizi!

Samsun'da 16 yaşındaki E.A'nın intihara kalkışmasıyla üvey baba tacizi ortaya çıktı!

Samsun’da Şok Üvey Baba Tacizi!
203 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Samsun'nun Bafra ilçesinde tüyleri diken diken bir olay yaşandı. Lise 3'üncü sınıfta okuyan 16 yaşındaki E.A geçtiğimiz günlerde hap içerek intihara kalkıştı. Genç kız apar topar kaldırıldığı hastanede gördüğü tedavinin ardından taburcu edildi. İntihar gerekçesiyle ilgili olarak kimseye bir açıklamada bulunmayan E.A okula geri döndü. Okulda rehber öğretmeni ile yaşadıklarını paylaşan genç kız, bunalıma üvey babasının tacizlerinden dolayı girdiğini anlattı. İntihara kalkışmasının nedeninin de bu olduğunu ifade eden E.A'nın söylediklerine rehberlik öğretmeni sessiz kalmadı.
Durum karşısında harekete geçen rehberlik öğretmeni öğrendiklerini jandarma ile paylaştı. Jandarma'da olayı soruşturmaya başladı. Jandarmaya verdiği ilk ifadesinde E.A, yaklaşık bir senedir üvey babası Bekir T.'nin kendisine her fırsatta dokunduğunu, ilk eyleminin de kendisini dudağından öpmek olduğunu belirtti. Annesine konuyu anlattığını yaşadıklarını kötüye yormaması gerektiğini söylediğini de belirten genç kız, annesinin 'Baba sevgisi' olarak nitelendirdiği şeyin taciz olduğunu bildiğinin altını çizdi.
Yaşadıklarını korku dolu gözlerle jandarmaya anlatan E.A, bir defasında banyo yaparken kapının zorlandığını ve üvey babası Bekir T. tarafından yıkanmak istendiğini de söyledi. Bekir T.'nin göğüslerine ve mahrem bölgesine dokunmaya çalışdığını söyleyen genç kız, şikayetçi ve davacı oldu. Üvey baba Bekir T. iddiaları reddettiE.A.'nın yaşadığını iddia ettiği tacizler ile ilgili olarak üvey baba Bekir T. jandarma tarafından gözaltına alındı. Bekir T. jandarmadaki ilk ifadesinde üvey kızı E.A'yı şımarıklığından dolayı böyle bir iftira atmakla suçladı. Üvey kızına cinsel tacizde bulunmadığını söyleyen Bekir T. jandarmadaki işlemlerinin tamamlanmasının hemen ardından Bafra Adliyesi'ne sevk edildi. Burada savcılık ifadesi alınan Bekir T. nöbetçi mahkemeye çıkartıldı. Mahkemece de tutuklanarak cezaevine sevk edildi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu