Samsun’da İğne Deliği’nden öğrencilere armağan

Toplum Gönüllüleri Vakfı(TOG)'nın Samsun'da bulunan Gençlik Merkezi Samsun İğne Deliği Gençlik Merkezi Gönüllüleri, CarrefourSA Genel Müdürü, TOG Genel Müdürü, Atakum'da bulunan Özören İlk ve Ortaokulu'nda öğrenim gören çocuklara, kırtasiye malzemeleri armağan etti.

Çocukların eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla çocuklarla çalışmalarına da devam eden gençlik merkezi gönüllüleri, kırtasiye malzemelerini çocuklara armağan ettikten sonra, çocuklarla meslekler hakkında bilgilendirmeler de bulunarak çocukların hayallerini dinledi. Çeşitli sokak oyunları ardından okuldan ayrılan gençler, 2020 planlamalarını hızlandırdı.

Etkinlik hakkında açıklama yapan, Gençlik Merkezi etkinliklerinden sorumlu ofis gönüllüsü Buse Nur Özdemir; ''Ben Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisiym. Gençlik Merkezinde güçlenerek sosyal yaşantımıza bir yandan renklilik katıyor, Samsun başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına iyilik götürmeye devam ediyoruz. Üniversiteli ve liseli gençleri Gençlik Merkezimize davet ediyoruz'' açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın