Samsun Haberim | Samsun Haber

Samsun’da Damat Dehşeti Yaşandı!

2 ay önce eşi tarafından terk edilen damat, kayınpederi ve kayınvalidesini hedef aldı. Kayınpederi öldü, kayınvalidesi yaralandı.

Samsun’da Damat Dehşeti Yaşandı!
159 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Samsun’un İlkadım ilçesinde bulunan Derebançe’de yaşanan facia yürekleri burktu. 4 yıllık eşi 28 yaşındaki Ayşe Yıldız tarafından 2 ay kadar önce terk edilen 31 yaşındaki Tarık Yıldız kayınpederinin evinin önüne giderek olay çıkarttı. Damadın gözü hiçbirşey görmedi!Evin önünde bağırıp çağıran Yıldız, kayınpederini, eşini ve kayınvalidesini dışarıya çağırdı. Damat Tarık Yıldız, evlerinden dışarıya çıkan 56 yaşındaki kayınpederi Arif Aktürk ile 55 yaşındaki kayınvalidesi Havva Aktürk’e hiç beklemedikleri bir anda pompalı tüfek ile ateş açtı. 7-8 el kurşun atan damat Yıldız, olay yerinden kaçtı. Polise haber verilmesi ve Samsun Emniyet’nin konuya eğilmesinin ardından tüfeği ile birlikte kaçan damat yakalandı ve gözaltına alındı. Kayınpeder öldü, kayınvalide ağır yaralı!Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekiplerince Samsun Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen Tarık Yıldız ile ilgili soruşturma devam ederken ağır yaralanan Arif Aktürk ve Havva Aktürk özel bir araçla hastaneye götürüldü. Acil serviste tüm müdahalelere rağmen kayınpeder Arif Aktürk kurtarılamadı. Kayınvalide Havva Aktürk ise aynı hastanede ameliyata alındı. Anne ve babası gözünün önünde vurulan Ayşe Yıldız hastanede gözyaşlarına hakim olamadı.
Kayınpederini öldüren, kayınvalidesini ise ağır yaralayan damat Tarık Yıldız olayların 3 yaşındaki kız çocuklarının kendisinden alınmak istenmesi üzerine başladığını ifade etti.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu