Samsun Haberim | Samsun Haber

Samsun’da başarılı bir işletmeci! Yaşı küçük, yetenekleri büyük

Samsun Atakum Sahilinin meşhur mekanı Pubuç Pub'ın yaşı küçük ama yeteneği büyük işletmecisi Furkan Yenigeldi, farklı konsept partileri ve etkili programları ile eğlence hayatının yıldızları arasında yerini aldı.

Samsun’da başarılı bir işletmeci! Yaşı küçük, yetenekleri büyük
926 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Samsun'un Atakum İlçesinde, sahilin öncü eğlence mekanlarından Pubuç Pub Bar'ın genç işletmecisi Furkan Yenigeldi, farklı konseptlerde gerçekleştirdiği eğlence ve partilerle Samsunlu gençleri buluşturuyor. Henüz 24 yaşında olmasına rağmen, bölgenin marka mekanlarından birisini başarıyla işleten genç işletmeci, şimdilerde daha büyük işlere imz atma peşinde.

"EĞLENCEYE FARKLI BİR BOYUT KAZANDIRDIK"

Samsun'da başta üniversiteli gençleri hedef alan, her kesimden müşterinin doyasıya eğlendiği konsept partiler ile dikkatleri üzerine çeken 24 yaşındaki genç işletmeci Furkan Yenigeldi, "Samsun'da eğlence kültürüne farklı bir boyut kazandırdık. Türkiye'nin severek takip ettiği birbirinden ünlü dj'leri, sanatçılar mekanımızda sahne alarak, Samsunlu eğlence severlere unutulmaz programlar yaşatıyor. Herkesin huzur ve güven içerisinde gidebileceği bir mekan oluşturma hedefiyle 2017 yılında kurduğumuz Pubuç Pub ile bu hedefimize ulaştık" dedi.

İŞLETMECİLİK BABA MESLEĞİ

Genç yaşta elde ettiği başarının kendisini mutlu ettiğini söyleyen ve daha büyük başarılar için çalışmalarına hız kazandırdığını belirten Furkan Yenigeldi, "İşletmecilik konusunda çekirdekten yetiştim. Babam Sedat Yenigeldi, şehrin eski işletmecilerinden. Hal böyle olunca da çocukluğum ve gençliğim sektörün içinde geçti. Festivaller, şenlikler, partiler derken son olarak Pubuç Pub Bar ile sektöre hızlı bir giriş yaptım. Elde edilen başarıyla ilgili söylenen sözleri duydukça ben de mutlu oluyorum. Daha iyisini yapmak için de durmadan çalışıyorum" şeklinde konuştu.

ATAKUM SAHİLİ, EĞLENCENİN MERKEZİ

Türkiye'nin eğlence sektöründe İstanbul, İzmir, Antalya ve Ankara'nın başı çektiğini, son yıllarda Samsun'un da bu büyükşehirler arasındaki yerini almaya başladığını belirten başarılı işletmeci Furkan Yenigeldi, "Atakum Sahili, eğlence hayatının bölgedeki merkezi oldu. Sadece Samsun'dan değil çevre illerden de sahildeki gece hayatına yoğun ilgi var. Sahilde yer alan mekanların işletmecileri de bu anlamda sürekli değişim ve gelişim halinde. Biz de bu değişim ve gelişimin hızlı lokomotiflerinden biriyiz. 3 yıl gibi kısa bir sürede, sadece bölgede değil, Türkiye'de değerli bir mekan markası oluşturduk" diye konuştu.

TURİZM İÇİN EĞLENCE ŞART!

Samsun'un geleceğinin turizm sektörü üzerine kurulu olduğunu kaydeden Furkan Yenigeldi, "Karadeniz Bölgesinin cazibe merkezi olan Samsun, eğlence hayatının da önemli noktası. Özellikle yerli turizmin de temelini eğlence hayatının kaliteli olması oluşturuyor. Yüksek sesli müzik, uzun masalar ve hararetle sohbet eden genç bir kitle, Netflix’e atıfta bulunan Barflix gibi eksantrik isimlere sahip türlü mini envanterler ile birlikte biz de bu anlamda Pubuç ekibi olarak, şehrin eğlence anlayışına yeni soluklar getiriyor, bu kaliteyi daha da arttırmayı hedefliyoruz. Bizi tercih eden ve alanımızda lider konuma getiren tüm müşterilerimiz, bu hedefimize ulaşmamızda en büyük güç kaynağımız. Samsun'da nerede eğlenilir, Samsun'da en iyi eğlence nerede olur gibi sorulara yanıt olmaktan mutluyuz"şeklinde konuştu.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu