Samsun Haberim | Samsun Haber

Samsun’a kar yağacak! Samsun’a kar ne zaman yağacak?

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Samsun’un Asarcık, Havza, Kavak, Ladik ve Vezirköprü ilçelerinde kar yağışının etkili olacağı belirtildi.

Samsun’a kar yağacak! Samsun’a kar ne zaman yağacak?
929 views
27 Aralık 2019 - 16:54
Kanal Nok

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Samsun’un Asarcık, Havza, Kavak, Ladik ve Vezirköprü ilçelerinde kar yağışının etkili olacağı belirtildi. Peki Samsun’a kar ne zaman yağacak? Detaylar bu haberde…

Uzun zamandır vatandaşların beklediği kar yağışı önümüzdeki günlerde Samsun’da etkili olacak. Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada önümüzdeki günlerde kar yağışının etkili olacağı belirtildi. Kar severler, uzun süredir soğukların gelmesiyle birlikte dört gözle karın yağmasını bekliyorlardı. Samsun’un ilçeleri olan Asarcık, Havza, Kavak, Ladik ve Vezirköprü ilçelerinde beklenen kar yağışı etkili olacak.

SAMSUN’A NE ZAMAN KAR YAĞACAK?

Meteoroloji Samsun 10. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 26 Aralık Perşembe (bugün) Samsun’un bütün ilçelerinde yağışlı hava hakim olacak. 27 Aralık Cuma Günü Samsun’un Asarcık, Havza, Kavak, Ladik ve Vezirköprü ilçelerinde kar yağışının başlayacağı belirtildi. Samsun merkezde ise kar yağışının ilerleyen günlerde etkili olması bekleniyor.

Öte yandan, tüm Türkiye’de kış gelmiş durumda. Soğukların gelmesiyle birlikte kar alarmı verilen bazı illerde okullar tatil edildi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu