Samsun Haberim | Samsun Haber

Samsun Piazza’dan ‘Eşitiz’ sergisi

Gerçekleştirdikleri etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nde dolayısıyla Samsun ve Atakum KİKAP Dernekleri tarafından açılan “EŞİTİZ” sergisi büyük beğeni aldı.

Samsun Piazza’dan ‘Eşitiz’ sergisi
166 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Gerçekleştirdikleri etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nde dolayısıyla Samsun ve Atakum KİKAP Dernekleri tarafından açılan “EŞİTİZ” sergisi büyük beğeni aldı.SAMSUN HABER – Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, kültürel etkinliklerle de ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” kutlamaları kapsamında Samsun ve Atakum KİKAP Derneği tarafından organize edilen “EŞİTİZ” sergisi Piazza’da sanatseverlerle buluşuyor.  Samsun Vali Yardımcısı Recep Yüksel tarafından açılışı yapılan sergi, 12 Mart Pazar gününe kadar gezilebilecek.
Sergide yer alan istatistik bilgiler ve grafik çalışmaları ile toplumsal cinsiyet farkındalığı yaratmayı amaçlayan KİKAP Derneği, kadınların çalışma hayatında, kamuda, özel sektörde ve eğitim kademelerinde eşit şekilde yer almasının önemine dikkat çekiyor.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu