Samsun Haberim | Samsun Haber

Samsun Milletvekili Kurt, öğrencilerle buluştu

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, İmam Hatipli öğrencilerle bir araya gelerek başarı tavsiyelerinde bulundu.

Samsun Milletvekili Kurt, öğrencilerle buluştu
137 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

SAMSUN HABER – AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Samsun’da İmam-Hatip Liselerinde okuyan başarılı öğrenciler ile bir araya geldi.
Atakum Yalı Cafe’de düzenlenen programa konuşmacı olarak katılan AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt burada öğrencilere konferans verdi. Kurt öğrencilere başarıya giden yolda azimli bir şekilde çalışmaları gerektiği konusunda tavsiye verdikten sonra öğrencilerin sorularını cevapladı.
Milletvekili Kurt, “Nitelikli, vasıflı gençlerimizin kültürüne, gelenek göreneklerine bağlı, büyüklerini sayan, küçüklerini seven her şeyiyle güzel bir insan olması noktasında yetiştirilmesine vesile olacak olan bu gibi kurumların çoğalmasını ümit ediyorum” dedi.'Anti-demokratik sistemin içerisinde okuduk'Kendisinin de bir İmam-Hatip okulu mezunu olduğunu vurgulayan Milletvekili Kurt, “Biz İmam-Hatiplerin çok daha zor şartlarda eğitim verdiği, mezun olan arkadaşlarımızın üniversite sınavlarında katsayı zulmüne maruz kaldığı bir anti-demokratik sistemin içerisinde okuduk. Bugün Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bütün bu hukuksuzlukları ortadan kaldırarak adil sistemi tesis ettik. İmam-Hatipler günden güne daha fazla öğrenci talebi ile ülkemizin en başarılı liselerinden biri olma yolunda ilerliyor.” Açıklamasında bulundu.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu