Samsun Haberim | Samsun Haber

Samsun Çiftlik Caddesi’nde silahlı çatışma! Rehine krizi!

Samsun'un en işlek caddelerinden olan Çiftlik caddesinde bugün akşam saatlerinde bir lokantada çatışma meydana geldi. Çatşmanın ardından zanlılar lokantanın içinde bulunanları rehin aldı.

Samsun Çiftlik Caddesi’nde silahlı çatışma! Rehine krizi!
160 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

SAMSUN HABER – Samsun'un en işlek caddelerinden olan Çiftlik caddesinde bugün akşam saatlerinde bir lokantada çatışma meydana geldi. Çatşmanın ardından zanlılar lokantanın içinde bulunanları rehin aldı.
Samsun'un Çiftlik caddesinde bir lokantada meydana gelen olayda silahlı çatışma yaşandı. Edinilen bilgiye göre silahlı bir kişi lokantada bulunan bazı kişileri rehin aldı.İçeridekileri rehin aldıSamsun'un İlkadım İlçesinde bulunan Çiftlik (İstiklal) caddesinde et lokantasında meydana gelen olayda silahlı çatışma yaşandı. Edinilen bilgiye göre silahlı bir kişi lokantada bulunan bazı kişileri rehin aldı. Olay yerine özel harekat polisi geldi.Çiftlik Caddesi hakkındaAsıl adı İstiklal Caddesi’dir. Samsun’un Çiftlik Mahallesi'nden geçen kısmına Çiftlik Caddesi denmektedir. Gençlerin en çok rağbet ettiği, özellikle akşam gezmeleri için Samsunluların tercih ettikleri yegane yer burasıdır.Çiftlik Caddesi Samsun'un kalbidir.”Samsun'da belki de nitelik olarak değişmeyen tek yer. Gençlerin yegâne buluşma mekanıdır. Bir restorana gidilir, döner yenir, sonra cadde boydan boya turlanır, sonra bir kafeye oturulur bir şeyler içilir, yine turlanır. Hepimiz bu sıradan günleri yaşarız burada. Değişen şey; bir gün döner yerine pizza, başka bir gün kebap belki, kafe yerine internet kafeye gidip oyun oynamak, ya da 56'ların başındaki parkta oturmak. Ama mutlaka çiftlik'te geçirilir bu zaman ve o cadde baştanbaşa en az bir kere gidilip gelinir”

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu