Samsun Haberim | Samsun Haber

Saldırgan, Reina’nın ortağı Ali Ünal’ı öldü sanıp vurmamış

Reina'nın ortağı Ali Ünal, 39 kişinin yaşamını yitirdiği alçak terör saldırısında nasıl kurtulduğunu anlattı. Ünlü işadamı, mermilerin birkaç santimetre üzerinden geçtiğini anlattı.

Saldırgan, Reina’nın ortağı Ali Ünal’ı öldü sanıp vurmamış
199 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Yılbaşı gecesi terör saldırısına hedef olan Reina’nın ortaklarından Ali Ünal, çitin üzerinden atlarken düşen kişinin kendisi olduğunu söyledi. İşletmeci,  “Sanıyorum mermiler 10-15 cm üzerimden geçti” dedi.Ayağı takılınca kurtulduTelefonda konuşurken gürültü duyduğunu belirten Ünal, “Uçaksavar mermisi gibiydi. Havai fişek atılıyor sandım. Kafamı uzattığımda yanımdaki sobada patlayan mermileri hissettim. Kendimi, bulunduğum yerin arkasındaki çitin üzerinden atıp, içeri geçmeyi düşündüm ama ayağım takıldı ve yere yuvarlandım. Beni vurduğunu düşündü ve içeriye doğru yöneldi” şeklinde konuştu.
İşletmeci saldırganla ilgili ise şöyle konuştu:“Elindeki silah bambaşkaydı. Buna nasıl güvenlik önlemi alacaksın. Pitbull gibiydi. Bunun önünde duracak güç yoktu. O güç biz değil, cephede olan asker. Bu adam eğitimli savaş katili.”Ali Ünal Kimdir?Madencilikle uğraşan bir işadamı olan Mehmet Koçarslan 1997 yılında eğlence sektörüne adım atmış 2001 yılında da yanına ünlü işletmeci Ali Ünal”ı alarak küçük kızının adını verdiği Reina”yı açmıştı. 2005 yılında Galatasaray Adası”nın işletmesini de üstlenen Koçarslan faaliyetlerini Su Entartainment Group çatısı altında toplamıştı. Su Entertainment çatısı altında Reina”nın yanı sıra Suada Club, Supper Club, Mix ve Nomad”s gibi restoranlar ve gece kulüpleri bulunuyor.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu