Şahin’den uluslararası vizyon

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, “Vizyonumuz uluslararası çekim merkezi olan, dünyanın takip ettiği Atakum” açıklamasında bulundu.

ATAKUMLULARLA KURULAN GÖNÜL BAĞI
“Bizim anlayışımız, hizmet üretmek, yatırım yapmak, gururla hizmet ettiğimiz aziz milletimizin gönlünde yer edecek bir üslup ve gayret içinde olmaktır” diyen Zihni Şahin, konuyla ilgili açıklamasında ayrıca şu görüşlere yer verdi:

“Bu anlayış için; milli irade, hizmet siyaseti, medeniyet tasavvuru ve milletin derdiyle dertlenen bir gönül dünyası esastır. Bu nedenle bizim için en önemli unsur gönül belediyeciliğidir. Atakumlu
hemşerilerimizle gönülden gönüle bağ kurarak, katılımcı demokrasi ve birlikte yönetim ile milletimizin değerlerini, ihtiyaç ve beklentilerini bugünün imkânları ve geleceğin ihtimalleri ile birleştirip mütevazılıkla örülmüş bir hizmet anlayışıyla insanımıza sunmak Gönül Belediyeciliği kavramının uygulanması demektir. Bu duygu ve düşünceler içerisinde hemşerilerimizin hizmetine talibiz.

https://www.youtube.com/watch?v=FXODllR4i7Q&index=4&t=0s&list=PLTADpk4uIuu88rNmWRXw8Vo24Akf4ip-u

Bir cevap yazın