Samsun Haberim | Samsun Haber

Kanal Nok

Sağlık bakanlığı istihdam yaratıyor

Geçtiğimiz günlerde 8 bin 844 kamu personeli ataması yapıldı. Sonuçların açıklanmasıyla her hangi bir kadroya yerleşemeyen adaylar, yeni atamaların ne zaman olacağını merak ediyorlar ve Sağlık Bakanlığı ‘nın 2020 yılı işçi alımını araştırmaya başladılar.

Sağlık bakanlığı istihdam yaratıyor
405 views
10 Mart 2020 - 15:52
Kanal Nok

Geçtiğimiz günlerde 8 bin 844 kamu personeli ataması yapıldı. Sonuçların açıklanmasıyla her hangi bir kadroya yerleşemeyen adaylar, yeni atamaların ne zaman olacağını merak ediyorlar ve  Sağlık Bakanlığı ‘nın 2020 yılı işçi alımını araştırmaya başladılar.   

KPSS’DEN ÖNCE Mİ SONRA MI? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ‘nın alımı KPSS ‘den önce alım yapılacağını belirtti. Kadro talebinin Cumhurbaşkanlığı’ndan geçmesinin ardındna ilanın Mayıs-Haziran döneminde yayımlanması bekleniyor.  HANGİ KADROLARA ALIM YAPILACAK? İşçi alımında aşağıdaki kadrolara istihdam olacak: – Hasta kabul personeli – Ambulans şoförü, – Bilgisayar Elemanı, – Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı, – Elektrikçi – Güvenlik Görevlisi – Klinik Destek Elemanı – Veri Giriş Kontrol İşletmeni – Yardımcı Klinik Elemanı (Diş) – Temizlik görevlisi, – inşaat, – Boyacı, – Marangoz, – Kaynakçı – İşçi – Şoför

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu