Samsun Haberim | Samsun Haber

Reis filmi vizyona ne zaman girecek? Recep Tayyip Erdoğan’ın filmi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını konu alan Reis filmi'nin ne zaman vizyona gireceği belli oldu. Reis Filmi kadrosu, çekimleri tamamlanan ve uzun süredir meraklı bir şekilde beklenen Reis filmi ne zaman vizyona girecek? İşte Reis filminin vizyon tarihi, Reis Filmi fragmanı ve tüm detayları.

Reis filmi vizyona ne zaman girecek? Recep Tayyip Erdoğan’ın filmi!
273 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını konu alan Reis filmi'nin ne zaman vizyona gireceği belli oldu. Reis Filmi kadrosu, çekimleri tamamlanan ve uzun süredir meraklı bir şekilde beklenen Reis filmi ne zaman vizyona girecek? İşte Reis filminin vizyon tarihi, Reis Filmi fragmanı ve tüm detayları.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çocukluk ve belediye başkanlığı dönemini anlatacak olan Reis filmi vizyona giriyor. Reis filminin yapımcılığını ise Kafkasör Film Akademisi & Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. üstleniyor. Reis filmi Adnan Menderes'in idam haberiyle başlarken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlik dönemini ele alıyor. Filmin müzikleri ise, özellikle 2008 yılında çıkarmış olduğu albümdeki İki Alyans şarkısıyla ismini geniş kitlelere duyuran Yücel Arzen'e ait. Yapımcılar tarafından yapılan açıklamaya göre Reis filmi 3 Mart 2017 tarihinde vizyona giriyor.Tayyip Erdoğan'ın tüm hayatı Reis Filmi'ndeReis filminin fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanın ilk sahnesinde Recep Tayyip Erdoğan'ın okuduğu şiir yüzünden girdiği cezaevinden çıkışı ve binlerce seveni tarafından büyük bir coşkuyla karşılanması yer alıyor. Çocukluk yıllarına ait yaşanmış olayların canlandırıldığı sahnede babası Ahmet Erdoğan'ın üzgün bir şekilde 'Bugün bir adam öldürüldü Tayyip' dediği ve Recep Tayyip Erdoğan'ın babasının dizine kafasını koyduğu sahnede dönemin başbakanı Adnan Menderes'in idam edilişinin konu alındığı düşünülüyor. Yine Recep Tayyip Erdoğan'ın belediye başkanlığı döneminden gösterilen bir sahnede 'Öleceksek adam gibi ölelim' dediği görülüyor. Ayrıca Recep Tayyip Erdoğan'ın telefonla konuşma sahnesinde, 'Kimsin necisin bilmiyorum. Ama bildiğim bir şey var, ölüm Allah'a kavuşmaktır. O yüzden nefesini tüketme. Biz ölümden korkmayız' sözleri fragmanı izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.Recep Tayyip Erdoğan'ı kim canlandıracak?Reis filminin ne zaman vizyona gireceği merak edilirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı kimin canlandıracağı ise büyük bir merak konusu oldu. 720p Tarihi Filmler İzle Reis filminde Recep Tayyip Erdoğan'ı Reha Beyoğlu canlandıracak. Peki Reha Beyoğlu kimdir? 1978 doğumlu Reha Beyoğlu aslen Giresunlu'dur. Daha önceleri mankenlik yapan Reha Beyoğlu, geniş kitleler tarafından izlenen Arka Sokaklar, Kurtlar Vadisi, Geniş Aile ve Akasya Durağı gibi dizilerde rol aldı. Yine önemli yapımlar arasında yer alan Av Mevsimi, Umuda Yolculuk,Unutulmaz ve Fatmagül'ün Suçu Ne? gibi yapımlarda da rol alan Reha Beyoğlu, Reis filminde Recep Tayyip Erdoğan'ı canlandıracak olmasını hayatının dönüm noktası olarak nitelendiriyor.
Recep Tayyip Erdoğan'ın çocukluk ve belediye başkanlığı dönemini anlatacak olan Reis filmiReis filmi oyuncu kadrosuHüdaverdi Yavuz'un yönetmenliğini üstlendiği Reis filminin kadrosunda çok önemli sanatçılar var. Reha Beyoğlu dahil olmak üzere, Emine Erdoğan rolünde TRT ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinden tanıdığımız Özlem Balcı rol alıyor. Komiser Serhat rolünde ise Orhan Aydın'ın oynadığı Reis filminde, Sultan Başkan rolünde Volkan Başaran, Elveda Deme Bana şarkısıyla tanıdığımız Ercan Demirel, yine TRT ekranlarında bir döneme damga vuran Sakarya Fırat dizisinde Durali Başçavuş karakterine can veren İsmail Hakkı, Bodrum Masalı dizisinde rol alan Yener Gürsoy ve son olarak Deliormanlı filminde rol alan Ayhan Eroğlu bulunuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hayatını konu alan Reis filmi Avrupa'da ise 6 Mart tarihinde vizyona girecek.
Sakarya Fırat dizisinde Durali Başçavuş karakterine can veren İsmail Hakkı'Reis filmi rekor kıracak'Reis filminde Recep Tayyip Erdoğan rolünde oynayacak olan Reha Beyoğlu, Giresun'da katıldığı bir söyleşide Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı canlandıracak olmanın kendisini gurulandırdığını söyledi. Filmin tanıtımına Giresun'da başladıklarını aktaran Reha Beyoğlu, filmin gişe rekorları kıracağını söylerken, “Bu filmde bir dünya liderinin hayatı anlatılmaktadır. Bir dünya liderinin biyografisi, beyaz perdeye taşınmıştır. Çocukluğu nasıl geçti? Belediye başkanlığından cezaevine nasıl girdi? Neler yaşadı? Kısacası, hepsi bu filmde yer almaktadır. Dünya lideri Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın hayatını merak edenlerin meydanları doldurduğu gibi sinema salonlarını da dolduracağı düşüncesindeyim” ifadelerini kullandı.
 
Ayrıca Reis filminden elde edilecek gelirlerin Türk Kızılayı ve AFAD'a bağışlanacağı öğrenildi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu