Samsun Haberim | Samsun Haber

Recep İvedik 5 filmi Şubat’ta izleyiciyle buluşacak

İzlenme rekorları kıran Recep İvedik film serisinin beşincisi olan 'Recep İvedik 5' filminin yeni fragmanı yayınlandı. Fragmanı izleyen Recep İvedik sevenleri ise 'Recep İvedik 5 ne zaman vizyona girecek?' sorusunu soruyorlar. Recep İvedik 5 filmini izlemek isteyenler için film hakkında detaylar haberimizde.

Recep İvedik 5 filmi Şubat’ta izleyiciyle buluşacak
227 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

İzlenme rekorları kıran Recep İvedik film serisinin beşincisi olan 'Recep İvedik 5' filminin yeni fragmanı yayınlandı. Fragmanı izleyen Recep İvedik sevenleri ise 'Recep İvedik 5 ne zaman vizyona girecek?' sorusunu soruyorlar. Recep İvedik 5 filmini izlemek isteyenler için film hakkında detaylar haberimizde.MİLLİ SPORCU RECEP İVEDİKRecep İvedik 5 fragmanı yayınlandı. Şahan Gökbakar Recep İvedik 5'in vizyona ne zaman gireceğini açıkladı. Recep İvedik 5'te Recep İvedik Milli takım sporcusu olup ülkemizi temsil ediyor. Şahan Gökbakar'ın baş rolde yer aldığı Recep İvedik 5 filminin fragmanı sevenleriyle buluştu. Merakla beklenen fragman yayınlandı. Yılın merak edilen filmleri arasında yer alan film tam 3 yıl sonra sinemaseverlerin özlemle beklediği Çamaşırhane Film yapımcılığı ile vizyona girecek. Recep İvedik 5'in yönetmenliğini yine Togan Gökbakar üstleniyor.RECEP İVEDİK 5 FİLMİNİN KONUSURecep İvedik yeni filmde Milli takım sporcusu olarak ülkemizi yurt dışında temsil ediyor. Ölen dostunun geride bıraktığı son görevini yerine getirmek üzere yola çıkan Recep, Milli Takımı yurt dışındaki bir spor organizasyonuna götürdüğünü fark ettiğin de artık geri dönüşü olmayan bir maceraya başlıyor. Spor organizasyona katılacak ekibin talihsiz olay sonucu işler karışırken Recep kontrolü eline alıyor. Kazanmaktan başka bir çaresi olmadığına inanan Recep; olayları kendi yöntemleriyle çözmek isteyince ise ortaya eğlenceli olaylarla bezenmiş eşsiz bir komedi çıkıyor.RECEP İVEDİK 5 NE ZAMAN VİZYONDA?Recep İvedik 5 filminin fragmanında Recep İvedik, sporun her alanında boy göstererek iddiasını ortaya koyuyor. Bambaşka bir yönüyle izleyeceğimiz Recep İvedik; yeni filminde gülle, güreş, halter, uzun atlama ve eskrim gibi alanlarda değme sporculara taş çıkartacak performanslar sergiliyor. Recep İvedik 5 filmi 16 Şubat'ta sinema salonlarındaki yerini alacak.
[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Vizyon Tarihi: 16 Şubat 2017 Yapımı : 2017 – Türkiye Tür : Komedi Yönetmen : Togan Gökbakar Oyuncular : Şahan Gökbakar Senaryo : Şahan Gökbakar Yapımcı : Faruk Aksoy[/box]
[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]Film Özeti:
Recep İvedik (Şahan Gökbakar) mahallesinde yaşayan bir şoför tanıdığının vefatı sonrası taziye evine gittiğinde, adamın aldığı ancak ömrü yetmediği için tamamlayamadığı son işi yerine getirmek için gönüllü olur. Bu da Avrasya Gençlik Oyunları'na katılacak milli takım kafilesini Makedonya'ya götürmektir. Yolda Recep'in yaptığı kuru fasulye, sporcuların zehirlenmesine neden olunca kafile başkanı, takımı oyunlardan çekmekten başka bir çare düşünemez. Ancak o noktada Recep kafile başkanlığını ele alır ve rahatsızlanan sporcuların yerine kamyoncu arkadaşlarını çağırır.
Film İle Aynı Seride Bulunan Filmler:
Recep İvedik (2008)
Recep İvedik 2 (2009)
Recep İvedik 3 (2010)
Recep İvedik 4 (2014)
Recep İvedik 5 (2017)[/box]

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu