Samsun Haberim | Samsun Haber

Patron coşkuyla karşılanacak…Taraftardan ‘Seninleyiz’ karşılaması!

Samsunspor taraftarları, yarın oynanacak Sarıyer maçı öncesi Yüksel Yıldırım'ı havalimanında karşılamaya hazırlanıyor. Taraftarlar, Pazar günü saat 10.00'da Samsun Havalimanında buluşarak, çok konuşulacak bir karşılama gerçekleştirecek.

Patron coşkuyla karşılanacak…Taraftardan ‘Seninleyiz’ karşılaması!
134 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Yılport Samsunspor ile Sarıyer maçı için yarın Samsun'a gelecek olan Yılport Samsunspor Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ı, taraftarlar tarafından havalimanında karşılanacak. Coşkulu bir karşılama planlayan Samsunsporlu taraftarlar, Yıldırım'a 'Yanındayız' mesajı vermeye hazırlanıyor.

COŞKULU KARŞILAMA

Geçtiğimiz hafta yaptığı açıklama ile Samsunspor'da yaşananları tüm şeffaflığı ile ortaya koyan ve Samsunspor taraftarına 'Bana sahip çıkın' diyen Yılport Samsunspor Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, bu hafta oynanacak Sarıyer maçı öncesinde geleceği Samsun'da taraftarlar tarafından karşılanacak. Taraftar derneklerinin başkanları tarafından yapılan karşılama çağrısına karşılık veren çok sayıda Samsunspor taraftarı, yarın 10.00'da Samsun Havalimanında buluşarak, Yüksel Yıldırım'a coşkulu bir karşılama yapmaya hazırlanıyor.

SENİNLEYİZ MESAJI VERİLECEK

Yılport Samsunspor Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, sık kullandığı Twitter hesabı üzerinden önceki gün bir mesaj yayınlamış ve bu mesajında taraftar gruplarıyla bir araya gelerek onlardan 'Tek Tribün' olmalarını istemişti. Gerçekleştirdiği basın toplantısında da benzer birliktelik mesajları veren Yüksel Yıldırım'ın bu çağrısının ardından harekete geçen taraftarlar, havalimanında gerçekleşecek karşılma ile 'Birlik ve Beraberlik Gösterisi' yaparak 'Seninleyiz' mesajı verecek.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu