Samsun Haberim | Samsun Haber

Orhan Kırcalı: “Bugün güçlü bir Türkiye var”

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Havza Belediye Başkanı Sebhattin Özdemir Kırcalı’ya kılıç hediye etti.

Orhan Kırcalı: “Bugün güçlü bir Türkiye var”
215 views
08 Ocak 2020 - 10:32
Kanal Nok

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Havza Belediye Başkanı Sebhattin Özdemir Kırcalı’ya kılıç hediye etti.

Kırcalı Havza’da ilk olarak Ak Parti Havza İlçe Başkanlığını ziyaret ederek burada Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre görüştü.

Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getirerek devam eden kongre süreci hakkında bilgiler verdi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ise kongre süreci sonrası Ak Partinin yenilen kadroları ile daha güçlü bir şekilde yoluna devam edeceğini belirterek; “Bu gün güçlü bir Türkiye var. Ülkemiz geldiğimiz noktada bölgede rol belirleyen bir konumda. İnşallah hep birlikte ülkemizi daha ileriye taşıyacağız.” Dedi.

Kırcalı daha sonra Havza Belediyesini ziyaret ederek burada Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile görüştü.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Kıcalı’ya Havza Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgiler vererek; “Halkımıza hizmet noktasında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalarda sizlerin katkıları çok büyük. İlçemize katılarınızdan ötürü sizlere teşekkür ederim.” Dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ise Havzanın önemli bir ilçe olduğunu belirterek; “İlçemizin kalkınması için elimizden geleni yapmaktayız ve yapmaya devam edeceğiz. Havza’ya ve Havzalılara her zaman kapımız açık.” Dedi.

Ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaretin anısına Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı’ya kılıç hediye etti.

Kırcalı Havza Kaymakamı Metin Yılmaz’ı,Havza Müftülüğüne geçerek Havza Müftüsü Mehmet Nurlu’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Kırcalı son olarak Havza Ziraat Odasını ziyaret ederek burada Oda Başkanı Coşkun Genç ile görüşerek bölge çiftçisinin sorunları ve talepleri hakkında bilgiler aldı.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı’ya ziyaretlerinde Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, Belediye Meclis Üyesi Muhammet Gür, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Özkurt ve Ahmet Keskin eşlik ettiler.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu