Necattin Demirtaş: “Hizmete ara vermeden devam ediyoruz”

İlkadım Belediyesi Makine İkmal ve Bakım Onarım Müdürlüğü ilçe genelinde özellikle kamu alanları olmak üzere özverili çalışmaları ile İlkadım’ı yenilemeye ve güzelleştirmeye devam ediyor. Okul, cami ve kamu alanlarının bakım ve onarımlarının belediye personellerince ustalıkla yapılmasının yanı sıra müdürlük çalışanları, İlkadım Belediyesince 7 gün 24 saat aralıksız devam eden hizmetlerin aksamasını önlemek için var gücü ile çalışıyor.

HİZMETLERİN AKSAMASINA MÜSAADE YOK

İlkadım Belediyesi Makine İkmal ve Bakım Onarım Müdürlüğü bünyesinde görevli 43 personel ile hizmetlerde kullanılan belediyeye ait araç ve gereçler titiz ve özverili bir çalışmayla sürekli çalışır halde bulunurken müdürlük çalışmaları hakkında bilgi veren İlkadım Belediyesi Makine İkmal ve Bakım Onarım Müdürü Mustafa Dedeoğlu; “Müdürlük olarak 43 personelimiz ile birlikte kamu alanları, camiler ve okullar gibi alanlarda boyama, marangozluk işleri, elektrik işleri, sıhhi tesisat, bakım ve onarım işleri gibi bir çok çalışmayı sürdürmekteyiz. Bunun yanı sıra araç bakım ve onarım şantiyemizde belediyemize ait tüm araçların çalışır durumda olmasını sağlıyoruz. Parklarda, kaldırımlarda ve yine birçok ortak alanda kullanılan bank, çöp kovası, kaldırım koruma ve korkulukları gibi çok sayıda malzemeyi atölyelerimizde kendi ustalarımızla kendimiz üretmekteyiz.” Diye konuştu.

DEMİRTAŞ; “OKUL VE İBADETHANELERİN %60’INA BAKIM VE ONARIM HİZMETİ SUNDUK”

İlkadım genelinde tüm okul ve ibadet alanlarına teknik işler desteği sunduklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; “Belediyemiz personeli ile başta okul ve ibadet alanları olmak üzere sivil toplum kuruluşlarına ait bina ve mekanların tamamına bakım, onarım ve yenileme çalışmalarında destek olmayı hedeflemekteyiz. Seçimden bu yana geçen sürede okul ve ibadet alanlarımızın %60’ına teknik destek vermiş durumdayız. Kendi ustalarımızla birçok bakım işini bünyemiz içerisinde yapmaktayız. Bu şekilde aralıksız devam eden çalışmalarımız ile halkımıza hizmete ara vermeden devam ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın