Samsun Haberim | Samsun Haber

Mustafa Özdemir Bulundu mu? Müge Anlı Mustafa Özdemir dosyası

Mustafa Özdemir bulundu mu? sorusu yanıt arıyor. Müge Anlı Mustafa Özdemir'i aradı. 25 Ocak Müge Anlı'da ekipler aramaları Drone yardımıyla sürdürdü.

Mustafa Özdemir Bulundu mu? Müge Anlı Mustafa Özdemir dosyası
4.069 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Bir ay önce işe gitmek için evden ayrıldıktan sonra haber alınamayan Mustafa Özdemir Müge Anlı tarafından aranıyor. 26 Ocak tarihli Tatlı Sert programında aranan Mustafa Özdemir için drone havalandı. Vatandaşların aklında ise Müge Anlı Mustafa Özdemir Bulundu mu? Mustafa En son nerede görüldü? soruları yanıt arıyor.
Ailesi canlı yayında çocuklarının bulunması için görenlerin ve Mustafa'nın yerini bilenlerin yardımcı olması için çağrıda bulundu. Müge Anlı arama çalışmalarının sürdüğünü söylemişti.Müge Anlı Mustafa Özdemir Bulundu mu?26 Ocak Müge Anlı ATV canlı yayınında Müge Anlı kayıp Mustafa Özdemir'i aramaya devam etti. Müge Anlı 26 Ocak tarihinde Mustafa Özdemir isimli gencin en son görüldüğü yerlerde arama çalışmalarını görüntüledi. Müge Anlı ve ekibinin yanı sıra Sakarya AFAD ekipleri de Mustafa'yı aramaya devam etti.Evden işe gitmek için çıkmıştıYaklaşık bir ay önce evden işe gitmek için ayrılan Mustafa Özdemir'den bir daha haber alınamadı. Kamera görüntüleri incelendi. İncelenen Kamera Görüntülerinde Müge Anlı Mustafa'nın en son otoban kenarında yürürken görüldüğünü söyledi. 25 Ocak Müge anlı güzergahın ismini bildirerek o gün o saatlerde oradan geçen vatandaşların hatırladığı kadarı ile tuhaf bir olay yaşadı ise programa bildirmelerini istedi.
Kayıp Özdemir'in ailesi Mustafa'dan gelecek haberleri bekliyor. Mustafa'nın anne ve babası gelecek kötü haberi düşünmek bile istemediklerini açıkladı ve inşallah çocuklarının sağ salim bulunması için dua etti.
Mustafa, Drone yardımı ile arandı. Eldiven ve sefer tasının bulunduğu bölgeye yakın bir bölgede kırık far ve tampon parçaları bulundu. Özdemir'in kaza geçirdiği ihtimali üzerinde duruluyor.Müge Anlı Özdemir'i Drone ile aradıMüge Anlı 26 Ocak günü yayınlanan programda Mustafa Özdemir Dronlar yardımı ile havadan görüntü yardımı ile arandı. Mustafa Özdemir'i arama çalışmalarına Afad arama kurtarma ekipleride katıldı. Sabahtan başlayan arama çalışmaları sonucunda Özdemir'in koybolduğu bölgönin 50 metre uzağında Kırık otomobil farı ve tampon parçaları bulundu.
Mustafa'nın kaybolduğu düşünülen alan Drone ile tarandıKayıp Özdemir'in nişanlısı ilk defa konuştuÖzdemir'in nişanlısı ilk defa Müge Anlı 26 Ocak programında konuştu. Mustafa ile aralarının iyi olduğunu söyleyen nişanlısı En son kaybolduğu sabah mesaj attığını ancak Mustafa'nın kendisine mesaj yollamadığını söyledi. “Son zamanlarda Mustafa da bir değişiklik var mıydı?” sorusuna ise, “Genel anlamda bir tuhaflık yoktu, ama son bir haftadır mesajlarıma geç cevap veriyordu” dedi.
Özdemir'in Nişanlısı yüzünün görünmesini istemediMustafa balayı biletlerini bile almıştıNişanlısı Mustafa'nın düğünden sonra gidecekleri balayı için bilet bile aldığını söyledi. Birbirini sevdiklerini söyleyen nişanlısı, Mustafa'yı eski sevgilisi kaçırdı iddialarına inanmadığını söylerken, Mustafa'nın kendisini ve ailesini bırakacak yapıda birisi olmadığını açıkladı.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu