Samsun Haberim | Samsun Haber

Murat Yıldırım’dan Alkol Sahnelerine Veto

Oyuncu Murat Yıldırım, geçtiğimiz sene uyuşturucu kullandığı iddiası ile 10 ay hapis cezası almış, ancak cezası 5 yıl denetimli serbestlik kapsamında ertelenmişti

Murat Yıldırım’dan Alkol Sahnelerine Veto
246 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Oyuncu Murat Yıldırım, geçtiğimiz sene uyuşturucu kullandığı iddiası ile 10 ay hapis cezası almış, ancak cezası 5 yıl denetimli serbestlik kapsamında ertelenmişti. Bu yaşananlardan etkilenen Murat Yıldırım hacca gitmişti. Yıldırım’ın hacca gittikten sonra oynadığı film ve dizilerde alkol sahnelerine tahammülü yok. Eski eşi şahidi olmamamıştı!Uyuşturucudan yargılandığı davada eski eşi Burçin Terzioğlu, Murat Yıldırım’a tanıklık etmek istememiş ve mahkeme salonundan çekip gitmişti. Yıldırım senaristleri zorluyorYaşadıklarının etkisiyle hacca giden Murat Yıldırım kendisine gelen senaryolarla ilgili olarak artık çok titiz davranıyor.
Anlaştığı firmalar ile imzaladığı sözleşmelere artık özel bir madde koydurtan Murat Yıldırım, uyuşturucuyu bırakın alkole kesinlikle karşı…
Oynayacağı sahnelerde alkol olmamasını şart koşan Yıldırım, senarist ve yapımcıları zorluyor. Yer aldığı karelerde içki kadehlerinin bile görünmesinden tedirgin oluyor.
Fahriye Evcen ile başrolünü paylaştığı “Sonsuz Aşk” filminde de bu şartını öne süren Murat Yıldırım, filmin romantik sahnelerinde içki bulunması gerekirken hep kahve, su ve soda içti. Senaryo gereği içinde meyve suyu olan kadehlere de tahammülü olmayan Yıldırım, ancak şartlarının kabul edilmesiyle senaryoları okumaya başlıyor.
Murat Yıldırım kimdir?
1979 doğumlu olan Yıldırım aslen Mardinli ancak Konya doğumlu. 2008 yılında rol aldığı Fırtına dizisinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlenen yakışıklı oyuncu ne yazık ki 30 Haziran 2014'te boşanmıştı. Aslında Murat Yıldırım'ı televizyonda ilk kez 2003 yılında gördük. Bu “Ölümsüz Aşk” dizisinde gayet küçük roldü. İlk filmi ise 2005 yılındaki Organize İşler oldu. Genç kızların hayranlık duyduğu bu yetenek ile ilgili geçtiğimiz yıl ortaya çıkan uyuşturucu kullandığına yönelik iddialar ve mahkemede yaşadıkları kafaları karıştırmıştı.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu