Murat Boz’un Korktuğu Başına Geldi

Murat Boz kendisi için bir başka anlamı olan Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konserine günlerdir hazırlanıyordu. Heyecanla başladığı konseri İstanbul Beşiktaş'ta yaşanan ve 38 kişinin hayatına kaybetmesine yol açan hain saldırı nedeniyle yarıda kesen Murat Boz, sahneden apar topar indi.
10 Aralık gecesi İstanbul'da Bostancı Gösteri Merkezi'nde hayranlarına müzik ziyafeti sunmak üzere sahneye çıkan Murat Boz'un korktuğu başına geldi. Sahnede ailesinin de yalnız bırakmadı Boz'un sürekli olarak yakın çevresine 15 Temmuz gecesi sahnede olduğunu ve programını yarıda kestiğini hatırlattığı, yaşananların bir kez daha başına gelmesinden korktuğunu söylediği iddia ediliyor. Yaşanacak hain saldırı Murat Boz'un içine doğmuş olacak ki bu sözlerden neredeyse dakikalar sonra İstanbul'daki o hain saldırı gerçekleşti. Patlama olduğunu öğrenen Murat Boz, orkestrasını susturdu. Ve sadece üzgün olduğunu söyleyerek sahneden indi.
Başbakan Binali Yıldırım tarafından bir günlük yas ilan edilmesiyle birlikte Türk televizyonları da yayın akışlarında değişikliğe gitti. Tv8'de O Ses Türkiye'yi yayınlamadı!Acun Ilıcalı'nın büyük yatırımı Tv8, şehit haberlerinin geldiği günlerde eğlence programları yayınlaması nedeniyle çok fazla eleştiriliyordu. Patlama haberlerinin geldiği 10 Aralık gecesi yayın akışını değiştirmeyen Tv8, dün akşam bilançonun kesinleşmesi ile değiştirdi. Ekranda olması gereken O ses Türkiye yerine boks maçı ve bir film yayınlayan Tv8 yönetiminin bu stratejisi dikkatlerden kaçmadı. Kanal D'de “Kısmetse Olur” demedi!Kısmetse Olur'un 11 Aralık Pazar tarihli eleme programını bekleyenlerde yayın akışı değişikliği ile karşılaştı. Beşiktaş'ta Vodafone Arena'nın yakınında ve Maçka parkında yaşanan patlamalar, Türkiye'yi adeta sarstı. Medya kuruluşları da bu doğrultuda yayın akışlarında dikkat çeken bir değişikliğe gitti. Kanal D'nin evlilik programı Kısmetse Olur'da dün akşam ekranda olması gereken eleme bölümü yerine bir film vardı.

Bir cevap yazın