Samsun Haberim | Samsun Haber

Müge Anlı’daki Mehmet Avcı’yı kim öldürdü?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı izleyici rekoru kırmaya devam ediyor. Son dönemde gündemde olan konulardan biri de Mehmet Avcı cinayeti.Peki Mehmet Avcı'yı kim, neden öldürdü? Mehmet Avcı olayında son gelişmeler….

Müge Anlı’daki Mehmet Avcı’yı kim öldürdü?
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Kasım 2019 Çarşamba günü yayınlanan programda Mehmet Avcı cinayetiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı.Cinayetle ilgili farklı tahminler bulunmakta. Bu tahminlerden biri de, cinayete kurban giden Mehmet Avcı'ya pusu kurulduğu yönünde. 

Manisa'nın Akhisar ilçesine bağlı Selçuklu Köyü'nün dışında bulunan bağ evinde tek başına yaşayan Mehmet Avcı, 10 Ekim 2017 tarihinde öldürülmüş olarak bulunmuş ancak cinayeti işleyen şahıs ya da şahıslar bulunamamıstı. Cinayetin en büyük şüphelisi olan bekçi Ahmet Özdem, 9 ay cezaevinde kalmıştı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programının bugünkü canlı yayınına bağlanan Bekçi Ahmet Özdem'in arkadaşı konuyla ilgili bir şey bilmediğini, kendisinin tarlaya gittikten sonra eve gelip yattığını belirtti.

MEHMET AVCI OLAYINDA SON DURUM NE?

Olayın araştırılması ve cinayet zanlısının ortaya çıkması için Müge Anlı'ya başvuran Mehmet Avcı'nın oğlu, konu ile ilgili olarak olayların çarpıtılmamasını istedi. Cinayete kurban giden Mehmet Avcı ile Bekçi Ahmet Özdem ve Kuşçu İsa ile Perihan Hanım'ın eşinin karıştığı olaylarla ilgili olarak ortaya atılan yeni iddialar izleyenleri şaşkına çevirdi.

Avcı'nın evli olan Perihan Hanım'a aşık olduğu ve bu sebeple mektup bırakarak intihar ettiği iddiası ortalığı karıştırdı.Perihan Hanım'ın iddiasına göre ise Avcı, kendisine ahlaksız teklifte bulunmuştu.

Cinayet zanlısı aranırken ortalık karıştıracak bir iddia daha çıktı! Bu iddiaya göre, Perihan ve Mehmet Avcı'nın görüştüğünde onları kameraya çeken Bekçi Ahmet, Perihan Hanım'a 'seni kameraya çektim, benimle beraber olacaksın' şeklinde baskı yaptı.

Cinayetin detayları araştırılırken, ortaya atılan iddialar izleyenleri şok etti. Ortaya atılan iddiaların gerçek olup olmadığı ise, zamanla, Mehmet Avcı'yı kimin neden öldürdüğü sorusuna yanıt bulunmasında yol gösterecek.

MEHMET AVCI'NIN KATİLİ BULUNDU MU?

Cinayetle ilgili ortaya atılan iddiaların gerçek olup olmadığı araştırılırken, cinayeti kim ya da kimlerin işlediği ile ilgili konu halen aydınlatılamadı. Ancak, Müge Anlı'da konuyla ilgili detaylar göz önünde bulundurulmaya devam ediyor. Şüpheler halen, Bekçi Ahmet Özden üzerine yoğunlaşmış durumda. Cinayete kurban giden Mehmet Avcı'nın programa başvuran oğlu, bir an önce katilin bulunmasını istiyor.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu