Müge Anlı’da şok olay! Annesinin evini beğenmedi, kayıplara karıştı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, birbirinden farklı olaylar ile izleyenleri ekran başına kilitliyor. Müge Anlı'da bugün (6 Aralık) kızını arayan anne Zeynep Ergül, gözyaşları içinde kızına seslendi.  Anne Ergül, 'Kızım sesimi duyuyorsan gel, ben bu evde 9 senedir yaşıyorum. Sen yeter ki gel! İstersen başka eve çıkmak için elimen geleni yaparım' dedi. 6 Aralık Müge Anlı'da neler oldu? Fatma Bozkurt olayı ne? 

ZORLA EVLENDİRİLDİ

İki ayrı evlilik yapan Zeynep Ergül, birinci evliliğini de ailesinin zoruyla yaptığı gibi, eşi öldükten sona, ikinci kez zorla evlendirildi. Ailesinin kendisine şiddet uyguladıklarını belirten Ergül, 'Bana evlenmekten başka çare bırakmadılar' diye konuştu.

ANNESİNİN EVİNİ BEĞENMEDİ, KAYIPLARA KARIŞTI

Maddi imkansızlık nedeniyle, sadece kaba inşaatı tamamlanmış evde zorlukla yaşayan Zeynep Ergül'ün 19 yaşındaki kızı Fatma Bozkurt, 'bu evde kalınmaz' deyip arkadaşlarıyla kayıplara karıştı.

İki ayrı evliliğinden 5 çocuk dünyaya getiren

Zeynep Ergül, hem işitme hem de görme engelli. Kirayı ödeyemediği gerekçesiyle evden atılan Ergül, uzun süre sokaklarda yattı. Ergül'ün en büyük hayali ise, çocuklarıyla mutlu bir hayat sürebilmekti. Ancak, 19 yaşındaki Fatma Bozkurt, zor şartlar altında sadece kaba inşaatı yapılmış evde yaşayan annesi Zeynep Ergül'ün kaldığı evde kalmak istemedi. 'Burada yaşanmaz, ben gidiyorum' diyerek evden çıkan Fatma Bozkurt, annesi tarafından her yerde aranıyor.

Bir cevap yazın