Samsun Haberim | Samsun Haber

Müge Anlı’da Fahriye Kara olayında flaş gelişme!

1990 Hac faciasında kaybolan Fahire Kara Müge Anlı ekiplerince aranıyor. Son olarak Fahire Kara için MİT ve İnterpol'ün devreye girmesiyle Fahire Kara'yı arama çalışmaları hızlandı. Peki Fahire Kara nerede? Müge Anlı'da Fahire Kara bulundu mu?

Müge Anlı’da Fahriye Kara olayında flaş gelişme!
271 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

1990 Hac faciasında kaybolan Fahire Kara Müge Anlı ekiplerince aranıyor. Son olarak Fahire Kara için MİT ve İnterpol'ün devreye girmesiyle Fahire Kara'yı arama çalışmaları hızlandı. Peki Fahire Kara nerede? Müge Anlı'da Fahire Kara bulundu mu?5 Ocak Müge Anlı'da Neler Yaşandı?Hafta içi hergün atv’de yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesi bulunan Müge anlı 5 Ocak Perşembe günü bir ayrılığa daha son verdi. Müge Anlı daha önce programa başvurarak 2,5 yaşından beri görmediği annesini arayan Ayşe Işık ve annesi Süheyla hanımı canlı yayında kavuşturdu. İlk karşılaşma anlarında hüzün ve mutluluk bir arada idi. Kavuşmanın mutluluğu ile Ayşe gözyaşlarına hakim olamadı. Anne Süheyla hanıma çocuklarını neden bıraktığını ve hiç aramadığı sorulduğu zaman çok küçük yaşta eşinden ayrıldığını ve yeni evleneceği kişininde çocuklara bakamayacağı için bırakmak zorunda kaldığını ancak evlatlık verildiğini bilmediğini söyledi. Çocuğuna kavuştuğu için çok mutlu olduğunu ve program ekibine çok teşekkür ettiğini söyleyen Süheyla hanım diğer çocuklarının yanına da gideceğini yineledi.
5 Ocak 2017 günkü yayınlanan canlı yayında ayrıca mersinde 2016 yılında bulunan ve henüz başvuru yapmayan bir kişinin tanıtımı yapıldı ve robot resmi gösterildi. Cesedi bulunam kişinin kolunda egm harflerinden oluşan bir dövme olduğunu bu dövmenin ise en fazla 1 yıl önce yapıldığını söylediler.
Gösterildiği her programda gülüşmelere sebep olan adeta Türkiye’nin milli yengesi kabul edilen Ayşe isimli kadın 5 Ocak 2017 günü yayınlanan programa yine telefonla bağlandı. Telefonda söylenen olaylar ile bir ilgisi bulunmadığını ve kimsenin altınını veya parasını alıp kaçmadığını söyledi. Gün geçmiyor ki olayı duyan bir başka kişi ayşe tarafından dolandırıldığı için müge anlı ya başvurmasın. Sürekli ya telefon ile yada canlı yayına gelerek aynı kadın tarafından dolandırıldıklarını söylüyorlar.Fahire Kara Bulundu mu?Programın birkaç günlük akışında Fahire Kara dan hiç bahsedilmemesi dikkat çekti. İzleyenler ise acaba bir gelişme var mı diye merak  ederken bazıları Fahire Kara’nın bulunduğu yönünde yorumlar yapıyor. Ancak daha önce bunun ile ilgili Müge Anlı Fahire Kara’nın artık fotoğraflarını veya haberlerini televizyona göstermemiz çok doğru değil çünkü Mit devreye girdi. İnterpol de Fahire Kara’nın arama çalışmalarına katılacak ve bizden yayında bulunmama konusunda tavsiyelerde bulunulduğunu söyledi.
ATV ekranlarının reyting rekorları kıran programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te gün geçmiyor ki bir katil bulunsun ya da kayıp sevdiğine kavuşsun. Umut içerisinde sevdiklerinden bir haber almak adına Müge Anlı'ya sığınanların yardım isteyenlerin sayısı bir hayli fazla iken, zaman zaman mutlu haberler zaman zaman da kötü haberlerle karşılaşılıyor. Sabah kuşağı programları arasında kendini ispatlamış Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Ocak yaşananları bir hayli merak ediliyor.  Bir kaç gündür Fahire Kara'dan bir haber alınamaması ve hakkında hiç bir detaya ulaşılmaması izleyiciler tarafından acaba Fahire Kara bulundu mu? iddialarını ortaya atarken, Anlı'da konu hakkında bir açıklama yapmak zorunda kaldı.FAHİRE KARA BULUNDU MU?1990 yılında hacca giden Fahire Kara, bir daha yurduna sevdiklerinin yanına gei dönememişti herkes onu o sene yaşanan hac faciasında hayatını kaybetti olarak görürken, bir resim ile ortalık adeta ayağa kalktı. Programda ortaya gün gün atılan iddialarda Kara'nın Mekke'de zrla tutulduğu ve kaçırıldığı hatta bir adamın kuması olduğu yönünde açıklamalarda mevcut. Arama çalışmalarına devam eden Müge Anlı bir anda konu hakkında sessizliğe bürününce herkes kadının akıbetini merak etti.MİT DEVREDE İDDİALARIMüge Anlı ve ekibinin aradığı Fahire KAra olayında devreye MİT'in girdiği iddiaları Müge Anlı tarafından doğrulandı. İnterpol'ün de Kara'yı arama çalışmalarına dahil olduğu ve Müge Anlı'nın programında artık canlı yayına resim ve konunun çıkmama zorunluluğu geldi.AYŞE ANNESİNE KAVUŞTUGeçtiğmiz zamanlarda Müge Anlı'ya katılan ve hiç hatırlamadığı annesini arayan Ayşe Işık, nihayetinde muradına erdi. 2.5 yaşından beri var olan ızdırap son buldu ve canlı yayında Ayşe Işık ile annesi Süheyla hanım birbirne kavuşturuldu. Karşılaşma anları ise görülmeye değerdi. Annesine neden evlatlarını bıraktın sorusu kzı tarafından sorulunca bir başka yürek burkan olay da böylece aydınlandı. Evlatlarının babasından ayrılan Süheyla hanım, madd durum yetersizliklerinden evlenme gerekliliğini anlattı ve sonrasında ise kpcasının çocuklarını istemediğini söyledi. Ancak çocuklarının evlatlık verildiklerini bilmediğini de sözlerine ekledi. Birbirlerine hasret ile sarılan anne kızın kavuşma anları ise görülmeye değerdi.
http://www.samsunhaberim.com/muge-anli-fahire-kara-bulundu-h6703.html

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu