Müge Anlı’da Evlilik dolandırıcısı Ayşe olayında son gelişme!

Bugün telefonla yine programa bağlanan Ayşe hanım canlı yayında “Ben kötüysem beni bir daha aramayın” dedi. Mecburen evlilik yaptığını söyleyen Ayşe hanım, “Ben aradığımı bulamadım o yüzden birçok evlilik yapmak zorunda kaldım” dedi.
Müge Anlı'nın, “Senin gittiğin yol yol değil, gel bu işleri bırak, seni bu işlere zorlayanlardan da şikayetçi ol” demesi üzerine Ayşe hanım, “Beni kimse zorlamıyor, ben mutlu bir yuva kurmak istedim, aradığımı bulamadım” diyerek cevap verdi.Mehmet Arıtürk isimli vatandaşın evlilik vaadiyle dolandırıldıktan sonra Müge Anlı'ya başvurmasıyla ortaya çıkan Milli Gelin Ayşe olayı, her gün büyümeye devam ediyor. Onlarca erkeği evlenme vaadiyle dolandıran Ayşe isimli kadın aranıyor.
Mehmet Arıtürk dışında Ayşe hanım tarafından dolandırılan diğer erkeklerin de Müge Anlı'ya ulaşmasıyla onlarca erkeği dolandırdığı anlaşılan Ayşe Hanım Müge Anlı'ya telefonla bağlanarak, Mehmet Arıtürk'e, “Benimle evleneceksen ben yine gelirim” dedi. Mehmet Arıtürk'ün altınlarını alıp kaçmadığını söyleyen Ayşe hanım'ın dolandırdığı erkekler bir bir stüdyoya gelmeye başladı.DOLANDIRICI AYŞE HANIM ARANIYORMilli Gelin Ayşe hanım tarafından dolandırılan Osman Büyükelbaşı da Müge Anlı ile tatlı sert programına gelerek, Ayşe hanım ile yaşadıklarını anlattı. Osman bey de, Mehmet Arıtürk gibi Ayşe hanımın kendisiyle 5 gün kaldığını sonra 'annem hasta' diyerek gittiğini ve bir daha gelmediğini söyledi. Osman bey de Ayşe hanıma Mehmet Arıtürk gibi altın ve nakit para vermiş.AYŞE HANIMIN BABASINI DA DOLANDIRMIŞTelefonla canlı yayına bağlanan Ayşe hanım, “Müge hanım, bu kadın 2 yıl önce babamı da dolandırdı. Benim annem 2 yıl kadar önce vefat etti. Sonra babam tutturdu 'ben evlenicem' diye. Bir tanıdık aracı oldu bu Ayşe hanımı getirdi. Bizde 3 gün kaldı. Sonra babamdan 40 bin TL aldı ve kaçtı. Babamı sürekli diliyle etkiliyordu. Yok efendim, 'Sen bu köyün ağasısın, sen en büyüksün' tarzı şeyler. Çünkü biliyordu babamın varlıklı olduğunu” ifadelerini kullandı.
 

Bir cevap yazın