Müge Anlı’da erkek çıkan kadın şoku! Müge Anlı’da Şükran Aktaş erkek çıktı

Müge Anlı 14 Mart tarihinde yayınlanan bölümünde şok bir gerçek daha öğrenildi. Geçtiğimiz hafta kaldırıldığı hastanede vefat eden ve kadın olarak bilinen Şükran Aktaş'ın aslında erkek olduğu herkesi şok etti. Kaldırıldığı Silivri Devlet Hastanesi'nde ölümü şüpheli bulunan ve Adli Tıp Kurumu'na gönderilen Şükran Aktaş'ın erkek olduğu ortaya çıkınca ortalık karıştı. İşte Şükran Aktaş haberi ile ilgili tüm detaylar.Müge Anlı programında herkesi şok eden bir olay daha ortaya çıktı. İstanbul'un Kumburgaz ilçesinde yaşayan ve Handan ismiyle tanınan Şükran Aktaş, 8 Mart 2017 tarihinde fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Fakat yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Daha sonra Şükran Aktaş'ın cenazesi Silivri Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı ve ölümü şüpheli bulundu. Cenaze daha sonra İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderilince Şükran Aktaş'ın cinsiyetinin erkek olduğu belirlendi. Şükriye Aktaş kimliğini taşıyan şahsın aslında Nail Ç. olduğu ortaya çıkınca, kızı ve çevresindeki herkes büyük bir şok yaşadı.
Müge Anlı bugün yayınlanan programda şaşkınlık veren olayın perde arkasını anlattı. Şükran Aktaş isimli kadın uzun süredir bir erkekle yaşıyordu ve bu ilişkiden bir kız çocukları vardı. Kendisi daha önceden uzun yıllar boyunca hemşirelik yapmıştı. Müge Anlı ise aslında Nail Ç. isimli şahsın bu kimliği nasıl aldığını, nasıl çocuk sahibi olduğunu araştırmaya başladı.
İstanbul Kumburgaz'da yaşayan ve butik sahibi olan Şükran Aktaş, 8 Mart tarihinde fenalaşarak Silivri Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Şükran Aktaş hayatını kaybedince aslında erkek olduğu ortaya çıktı. Ölümü şüpheli bulundan Şükran Aktaş'ın cenazesi İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.Şükran Aktaş'ın eşi: 'Nasıl olur, kadındı'Adli Tıp Kurumu'nda yapılan çalışmalar sonucunda Şükran Aktaş'ın erkek olduğu ortaya çıkınca 22 yaşındaki kızı ve eşi yaşanan olay karşısında büyük bir şok yaşadı. Eşi ise bu durum karşısında, “Nasıl olur. Kadındı. Benim kendisinden çocuğum var. Yıllarca Çapa Tıp'ta hemşirelik yaptı. Benden hamile olduğunu söyledi. Bebeğimiz dünyaya geldi” ifadelerini kullandı.Peki gerçek Şükran Aktaş kim?Olayın ortaya çıkmasından sonra ortaya atılan iddialara göre, Şükran Aktaş, 10 yıl önce kimliğini kaybeden 3 çocuk annesi bir kadın. Kendisi ise 'Ben kimliğimi kaybettim. Herhalde benim kimliğimi aldı' ifadelerini kullanıyor.Nail Ç'nin ailesi şaşkınlık içindeAsıl kimliği Nail Ç. olan şahsın ailesi de ortaya çıkan durum karşısında adeta perişan. Nail Ç.'nin ağabeyi, “Bir gün köye geldi, askere gideceğini söyledi. Evraklarını alıp gitti. O günden sonra kendisinden hiç haber alamadık” derken bazı akrabaları ise “En son 12 yaşında gördük, biz ona benzeyen birini gördük fakat hamile kıyafetleriyle geziyordu” ifalerini kullandı.Peki bebeğin asıl ailesi kim?Ortaya çıkan bu şok edici olayın ardından akıllarda kalan bir başka soru ise Nail Ç.'nin 22 yaşına kadar büyüttüğü kızın gerçek ailesinin kim ve nerede olduğu. Nail Ç.'nin daha önce 'Fakir bir aileden evlatlık aldım' dediği kızın asıl ailesi polis ekipleri tarafından aranıyor.

Bir cevap yazın