Samsun Haberim | Samsun Haber

Müge Anlı’da Ecrin Bebek olayında şok gelişme! Ecrin kurnaz bulundu mu?

Kayıp Ecrin Kurnaz'ı bulmak için her türlü çabayı sarf eden Müge Anlı'da, minik Ecrin'in üvey amcası Özkan'ın İnternet arama geçmişi herkesi şoke etti.

Müge Anlı’da Ecrin Bebek olayında şok gelişme! Ecrin kurnaz bulundu mu?
731 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

ECRİN'İN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

http://localhost/sam/minik-ecrin-kurnazin-cansiz-bedeni-bulundu-h12650.html

Müge Anlı'nın 18 gündür aradığı Ecrin Kurnaz olayında bugün kan donduran bir gelişme daha yaşandı. Samsun'un Vezirköprü ileçesinde evinin önünde oynarken ortadan kaybolan Ecrin'in üvey amcası Özkan'ın internette girdiği sitelerin dökümanı çıkarıldı.

ÜVEY AMCASI ECRİN'E İSTİSMARDA MI BULUNDU?

Müge Anlı'da aranan Ecrin olayında sır perdesi aralanmaya devam ediyor. 18 gündür her yerde aranan Samsun'lu Ecrin bebek ile ilgili bugün kan donduran bir gelişme daha yaşandı. 1,5 yaşındaki Ecrin'i en son gören üvey amcası Özkan Kurnaz'ın internette girdiği sitelerin dökümanı canlı yayına getirildi. 1,5 yaşındaki Ecrin'in altını ve üstünü değiştirdikten sonra evden çıktığını söyleyen üvey amca Özkan Kurnaz'ın internet geçmişi dökümanı canlı yayında ortaya çıkarıldı. Özkan Kurnaz'ın cinsel içerikli sitelere girdiği ortaya çıktı. Anne Sevcan Kurnaz ise, "Özkan o videoları izleyip Ecrin'e bir şey yaptın mı?" diye sordu. Özkan ise iddiaları yalanladı.

YASAKLI SİTELERE GİRMİŞ

Müge Anlı'da Ecrin'in üvey amcasının girdiği siteler korku dolu anlar yaşattı. Gittiği tarlada geçirdiği vakitte telefonundan internete giren Ecrin'in üvey amcasının hangi sitelere ortaya çıktı. Ecrin'in üvey amcasının cinsel içerikli sitelere girdiğini belgelerle açıklayan Prof. Dr. Şevki Sözen, yapılan aramaları de söyledi. "Sen hep delil istiyordun ya işte bunlar benim için delildir" diyen Sözen, Özkan Kurnaz'ın girdiği sitelerde aile fertleri üzerinden aramalar yaptığını söyledi. Kan donduran gerçeklerin Müge Anlı'da ortaya çıkmasıyla herkes şoke oldu. Özkan Kurnaz'ın söz konusu sitelerde anne, yenge, kız kardeş ve yeğen gibi detayları takip ettiği açıklandı.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu