Samsun Haberim | Samsun Haber

Müge Anlı Sedanur yeni gelişme! Müge Anlı Sedanur Güzel bulundu mu?

Müge Anlı Sedanur Güzel dosyasını incelemeye devam ediyor. Müge Anlı Sedanur'u arıyor. Sedanur Güzel ile ilgili son gelişmeler merak ediliyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının son bölümünde yaşanan gelişmeler, “Müge Anlı Sedanur yeni gelişme! Müge Anlı Sedanur bulundu mu?” başlıklı haberimizde

Müge Anlı Sedanur yeni gelişme! Müge Anlı Sedanur Güzel bulundu mu?
209 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Müge Anlı Sedanur Güzel dosyasını incelemeye devam ediyor. Müge Anlı Sedanur'u arıyor. Sedanur Güzel ile ilgili son gelişmeler merak ediliyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının son bölümünde yaşanan gelişmeler, “Müge Anlı Sedanur yeni gelişme! Müge Anlı Sedanur bulundu mu?” başlıklı haberimizde.SEDANUR GÜZEL BULUNDU! MÜGE ANLI SEDANUR’UN CANSIZ BEDENİ BULUNDU TIKLA OKUMüge Anlı Sedanur Güzel üç gün önce öğle saatlerinde ortadan kayboldu. Kars’ın Kağızman ilçesinde kaybolan minik Sedanur Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranmaya devam ediyor. Yaşanacak herhangi bir gelişmeyi bekliyor.Müge Anlı Sedanur Güzel son gelişmelerSedanur Güzel nerede? Sedanur Güzel aranıyor. Kars’ta kaybolan ve üç gündür haber alınamayan Sedanur Güzel Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla günlerdir en çok konuşulan konu oldu. Ekipler her yerde Sedanur’u arıyor. Olay yerinde Sedanur’un birlikte erik toplarken kaybolduğu iddia ediliyor. Erzurum'dan götürülen iki adet arama kurtarma köpekleri didik didik her yeri arıyor. Kendi alanlarında eğitimli köpekler uzun süre aldıkları eğitimin ardından bu tür davalarda başarılı olmuşlardır.Müge Anlı'nın dünkü programında konuşan Ertan Bozkurt şuanda köyün bir numaralı şüphelisi oldu. Ben kız çocuklarıyla ilgilenmem erik toplarken erkeklerle sohbet ederdim demişti. Dün verdiği röportajda çocuklardan sadece erik istediğini sonra evine gidip çay içerek müzik dinlediğini söylemişti. Verdiği çelişkili mesajlar Ertan Bozkurt büyün şüpheleri üzerine çekiyor.Sedanur Güzel nasıl kaybolduOlaydan sonra Sedanur’un arkadaşları da dün Müge Anlı'ya konuşmuştu. Çocuklar bugün daha farklı şeylerden bahsetti ve Ertan Bozkurt bu ifadelerden sonra gözaltına alındı. Arkadaşlarından Havvanur'un söylediğine göre “Biz erik toplarken yanımıza geldi. Bizden erik istedi, biz de verdik. Sonra Sedanur'un sırtına diken batmıştı. Sedanur'u dizine oturtup dikeni çıkarttı. Sonra yine bizden çocukluk fotoğraflarımızı sordu. Bize küçükken çikolata ve kola aldığını söyledi. Sonra biz iki cebimizi erikle doldurduğumuz için eve gittik. Sedanu'un tek cebi dolu olduğu için o tek başına geri erik toplamaya gitti. Ondan sonra Sedanur'u bir daha görmedik” dediPrograma katılan Sedanur'un anne ve babası çocukların Ertan Bozkurt ile ilgili açıklamalrını yalanladı. Çünkü Ertan çocuklara hiç çikolata almazdı. O sıralarda hapishanedeydi Ertan. ;Yani çocukları bariz kandırıyor. Zaten Sedanur kaybolduğu zaman da durmadan o bizi aradı. Gelişmleri sordu” diye konuştu. Annenin bu ifadeleri Ertan Bozkurt'un dün verdiği röportajda söylediklerini yalanlamış oluyor.
Ertan Bozkurt'un kardeşi de açıklamalarda bulundu. Ertan'ın kardeşi Sena Bozkurt, “olay günü beraber çay içtik sonra saat 11 gibi odasına çekildi. Daha önce kız kardeşimiz nişanlısı Sedanur'un dayısı ile kaçmıştı ama aramızda husumet yoktu. Biz bir şey görmedik” dedi.Müge Anlı Sedanur için isyan ettiMüge Anlı programda isyan etti. Müge Anlı, Ertan'ın sosyal medya paylaşımlarının pornografik olduğunu bu da şüphe uyandırıyor dedi. Benim çocuğuma kimse dokunmasın diye isyan eden Müge Anlı, “Ben kaç yaşındayım bana küçükken ilk öğretilen şey kimsenin kucağına oturma idi. Ertan'ın yaptıkları şüpheli. İnşallah korkulan olmaz ama kim Sedanur'a bir şey yaptıysa cezasını çekecektir” dedi.Müge Anlı Sedanur bulundu mu? Müge Anlı kayıp Sedanur Güzel dosyasıPrograma telefonla bağlanan Sedanur'un amcası Murat Bey, “Dün gece saat 1 civarında komşumuz Himmet bize uyarılarda bulundu. 10 defa yanı başınıza iyice bakın diyerek bizi tembihledi” dedi. Bu açıklamanın ardından Kars'taki Müge Anlı ekibinin yanına giden Himmet neden öyle söylediğini açıkladı. Himmet, “Ben art niyetle bunu demedim. Benim evim bile didik didik edildi. Benim yüreğim sızladı. Bu kız çocuğu nasıl kayboldu. Gözümden yaş geliyor. Yanı başınıza iyice bakın dememin sebebi, hiçbir şüphe kalmasın diyeydi. Yoksa bir şey bildiğimden değil” dedi.Müge Anlı Kayıp Sedanur’u bulabilecek mi?9 yaşındaki Sedanur Güzel okula başlayacakken ortadan kayboldu. Sedanur her yerde aranıyor. Kars’ın Kağızman ilçesinin paslı köyünden üç gün önce evinin önünde arkadaşlarıyla erik toplarken öğle saatlerinde kaybolan Sedanur güzel bulunabilecek mi? Son dönemlerde çocuk kayıpları yürekleri yakarken yaşanan son kayıp tüm Türkiye’yi ayağa kaldırdı. Türkiye Sedanur’u bulabilmek için adeta seferber oldu. Arama kurtarma köpekleri Sedanur'u bulabilecek mi merak konusu. Ama en azından kısa sürede Sedanur'a ne olduğu ekipler tarafından bir şekilde öğrenilecektir.SEDANUR'UN BAŞINA NE GELDİ?

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu