Samsun Haberim | Samsun Haber

Müge Anlı Kayıp Çocuklarını Buldu, Onlar Tanıyamadı!

11 yaşındaki Muhammet Yüksekoğlu'nu aramak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan anne baba çocuklarını bir türlü tanıyamadı!

Müge Anlı Kayıp Çocuklarını Buldu, Onlar Tanıyamadı!
225 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Atv ekranlarının dikkat çeken programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yine ilginç anlara sahne oldu. Yıllara meydan okuyan programda şimdiye kadar ne cinayetler çözüldü, ne kayıplar bulundu ancak böylesi görülmedi. Müge Anlı'nın sunduğu programa kayıp çocukları Muhammet Yüksekoğlu'nu bulmak için katılan anne baba, bir izleyici tarafından Anlı'ya gönderilen fotoğraftan çocuklarını tanıyamadı.
İstanbul Sancaktepe'de ikamet eden ailenin 11 yaşındaki Muhammet Yüksekoğlu kaybolunca aile ilk olarak polise kayıp başvurusunda bulunmuş ancak çocuklarına ulaşamamıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak kamuoyuna seslenmeyi amaçlayan aile, çocuklarının bulunması için izleyicilere çağrıda bulundu. Çocuğun fotoğrafı da ekrandan defalarca gösterildi.
Küçük çocuğun bulunduğu haberi çok geçmeden geldi.
Hüsniye hanım çocuğun haline acıyarak eve aldığını ve yardım ettiğini söyledi. Fotoğrafını program yetkililerine ileten Hüsniye Hanım'a Müge Anlı yaptığının çok güzel bir şey olduğunu ancak yine böyle bir olayla karşılaşırsa polise başvurması gerektiğini söyledi.
Programa gelen fotoğraf herkeste heyecan yarattı. Müge Anlı’nın “Bu sizin oğlunuz mu?” diye gösterdiği fotoğraftan anne-baba çocuklarını bir türlü tanıyamadı. O anlarda izleyenler adeta şoke oldu. 11 yaşındaki Muhammet Yüksekoğlu'da o sırada programı izlemekteydi. Annesinin ve babasının kendini izleyip tanıyamamasına içerleyen küçük çocuk telefonda ailesi ile görüşmek istemedi.
Olay akşamı Annenin çiçek sattığı, babasının ise mesaiden yeni döndüğü belirtilmişti. Müge Anlı ile tatlı sert ekipleri anne baba ile çocuğu buluşturmak için yola çıktı. Ancak çocuk ailesine teslim edilmek istemiyor. Bakalım bu olayın devamında neler yaşanacak?

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu