Samsun Haberim | Samsun Haber

Müge Anlı Ayter Ünal mezarı açtırmaktan vazgeçti! Şubat 2017

Müge Anlı'nın programına katılan Ayter Ünal, kardeşinin mezarını açtırmak istemişti. 31 Ocak tarihli programa Nihat Hatipoğlu telefonla bağlandı ve Ayter Ünal'a tavsiyelerde bulundu. Müge Anlı Ayter Ünal ile beraber Mezarlıklar daire başkanlığına gitti.

Müge Anlı Ayter Ünal mezarı açtırmaktan vazgeçti! Şubat 2017
245 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

31 Ocak Müge Anlı Ayter Ünal, kardeşinin mezarını açtırmak istemişti. 31 Ocak programa Nihat Hatipoğlu telefonla bağlandı. Ayter teyze mezarı açtıracak mı?
Müge Anlı'nın programına katılan Ayter Ünal, kardeşinin mezarını açtırmak istemişti. 31 Ocak tarihli programa Nihat Hatipoğlu telefonla bağlandı ve Ayter Ünal'a tavsiyelerde bulundu. Müge Anlı Ayter Ünal ile beraber Mezarlıklar daire başkanlığına gitti.
Müge Anlı'da Ayter Ünal isimli katılımcı tarafından gündeme gelen mezar yeri tartışması da programdaki önemli bir konu başlığı. Ayter Ünal, aile mezarlığındaki mezar yerine başka bir ismin defnedildiğini iddia ediyor ve buradaki mezarın açılarak işlem yapılmasını istiyor. Bu duruma 2 haftadır çözüm arayan Müge Anlı, Ayter Ünal ile birlikte Mezarlıklar Müdürlüğü'ne gitti.31 Ocak Müge Anlı Ayter Ünal Mezar açtırmaktan vazgeçti mi?Müge Anlı 31 Ocak programında Ayter teyze yine damgasını vurdu. Çıktığı her bölümde isteği ile izleyenleri şaşırtan Ayter teyze ile Müge Anlı'nın beraber Mezarlıklar daire başkanlığına yaptğı ziyaret görüntüleri gösterildi. Ayter Ünal geçen hafta başvurduğu Müge Anlı'nın programında Kardeşinin mezarını kendisinin satın aldığını ancak daha sonra gelinlerinin öldükten sonra kardeşinin mezarının üstüne gömüldüğünü ve buna razı olmadığını söyledi.Ayter Ünal ve Müge Anlı beraber Mezarlıklar daire başkanlığına gittiler.Ayter Ünal 31 Ocak Müge Anlı programında Mezarlıklar daire başkanlığına gitti. Daire başkanı Ayter Ünal'ı mezarlığı açtırıp yengesini başka bir tarafa gömdürmesi isteğinden vazgeçirmek için uzun bir süre dil döktü. Daha sonra daire başkanı Ayter Teyzeye bir teklifte bulundu. Ayter Teyze'ye daha güzel ve manzaralı bir yerden mezar vereceklerini ve bunun garantisinin kendileri olduğunu söyleyen Daire başkanı Ayter Teyze'yi razı eder gibi oldu.Nihat Hatipoğlu canlı yayına bağlandı ve Ayter Ünal'a tavsiyelerde bulundu.Ayter teyze bugünkü programda Tüm ısrarları dayanamadı ve Kardeşinin mezarını açtırmaktan vazgeçti. Bunun üzerine Müge Anlı ve stüdyoda bulunan herkes Ayter teyzeye teşekkür etti. Programın canlı yayınına Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu bağlandı. Nihat Hatipoğlu mezar açtırmanın zaruri olmadığı müddetçe doğru olmadığını söyledi. Ayter Hanım'a mezarlığı açtırma isteğinden vazgeçmesi tavsiyesinde bulunan Hatipoğlu bir yerde hak var ise de bunun merhumun çocukları tarafından karşılanması gerektiğini söyledi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu